Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kijön a ps4 és az x720...

Ha kijön a ps4 és az x720 akkor meddig fog üzemelni a PSN és az XBOX LIVE? (ps3 és x360 nál)

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Még évekig.

Ha azt nézzük, hogy a PS2-t is még vagy 4 évig támogatták PS3 megjelenése után, itt is valószínűleg ez lesz a helyzet.

Plusz szerintem ugyanez a rendszer lesz a next gen konzoloknál, max majd valahogy szűrik a dolgokat.

2012. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De miért X720? Mindenki mondja hogy JAAAAAAJ EKSZBAKSZ 720,közben 100%,hogy nem ez lesz a neve.Ne dobálózzunk már ezzel a névvel,hanem mondjuk úgy,ahogy egy normális ember mondja,KÖVETKEZŐ GENERÁCIÓS Xbox


Amúgy kérdésre válaszolva,a rendszer ugyan az lesz

2012. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Honnan veszed azt, hogy 100% nem x720 lesz a neve?

Mert én pl. semmiben sem lennék 100% biztos, van rá esély, hogy nem x720 lesz a neve, de szerintem arra van a legnagyobb esély.


Milyen egyéb nevet adnál neki?

Xbox 3? Xbox360-2?

Xbox 540?


Xbox720 tűnik a legracionálisabb választásnak, persze lehet, hogy nem ez lesz, de akkor is ez a legvalószínűbb.


Normális ember meg pont nem fogja kiírna azt ezerszer, hogy next gen xbox, az x720 kicsit rövidebb, és mindenki tudja miről van szó.

2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!