Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom nem tölt. Mi lehet...

A laptopom nem tölt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
van egy HP Compaq Presario CQ61-415SH típusú laptopom..Csak akkor tölt, ha kikapcsolom, de eddig akkor is töltött amikor használtam. húgom szólt, hogy játszik, de nem akar tölteni, átdugtuk egy másik konnektorba de akkor sem ment..kikapcsoltuk és csak akkor töltött..ez így nem lesz jó..mi tegyek?? segítsetek!
2012. jan. 17. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem nézd meg az akku beállításokat, (Tudod, hogy kiegyensúlyozott energiagazdálkodás, meg ilyenek) mert lehet egy véletlen mozdulattal, vagy csak egy program telepítésekor ott automatikusan állt arra. Én is így jártam annó, telepítettem a Nokia 5230-am, és automatikusan arra állt, hogy nem lehet tölteni. De nem tudom miért.
2012. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..az lehetséges, mert azelőtti este telepítettem..lehet hogy az a probléma! még 1x köszönöm!:))
2012. jan. 17. 20:26
 3/3 anonim válasza:
Óh, igazán nincs mit..
2012. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!