Melyik a legjobb konzol?

Figyelt kérdés

Erre azt értem, hogy PS3, Xbox 360, vagy Wii?

Nem ismerem ezt a témát úgy, mert idáig pc-vel gameltem, de most újítottam fel a gépet, de meguntam. Valamilyen konzolt(ha nem írtam el..) néznék, mert unom a PC-t. :D


2012. jan. 18. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a ps3.Jobb a grafja sztem.De nem vagyok járatos az ilyen dolgokban.
2012. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

PS3 az Xbox 360-nal versenyzik, Wii az egy külön dolog.


Wii grafikája mondhatni nosztalgikus, C64-re fogsz emlékezni közben (még SD felbontású), viszont játékélményben veri a másik kettőt ha casual játékos vagy.


PS3 vs X360 már hardcore játékosoknak van.

A grafika nagyjából ugyanaz (bár 1-2 PS3 exkluzívnál meglepő mit tudnak csinálni egy 5-6 éves hardveren), ha 3D érdekel az csak PS3-on létezik, a PS3 mellett szól még az ingyen multi és a rengeteg exkluzív játék (X-nek 4, PS3-nak 15-20 fölött), illetve a médialejátszó képességei is jobbak.


Joystick mindkettőnek jó (PS joyba extraként van SIXAXIS, jó dolog, de nem ez dönti el, hogy melyik konzolt veszed meg), multiplatform játék full ugyanaz mindkettőn, kb ennyi.


Szóval PS3 jobb a kettő közül, az meg hogy PS3 vagy Wii már a te döntésed.


Wii-ről azt kell tudni, hogy jön az utód, a Wii U már idén, és az már 6 év után elér a PS3/X360 szintjére grafikai/hardveres szempontból.

PS4 és X720 meg kb 2-3 év múlva várható.

2012. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor:

Ps3: a legerősebb játékkonzol hardverileg.

X-box 360: kb a ps3 szintjén van!

A Wii: A legszórakoztatóbb játékkonzol,és szerintem a legjobb is(nem hardverileg,nem csak abból ál, egy játékkonzol!)

Grafika:

1:ps3, 2: X-box 360 3: Wii.

De a 3 játékkonzol között grafikailag nincs nagy különbség! Egy ici picit gyengébb a Wii,de nem annyival!!!!!!!!!

2012. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!