Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelenleg melyik konzol legjobb...

Jelenleg melyik konzol legjobb a piacon? Xbox 360 vagy PS 3 Slim?

Figyelt kérdés

Melyiknek kényelmesebb a kontrollerje ?

aki most akar venni annak mit ajánlotok stb stb. :)


2011. jún. 6. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezer ilyen kérdés van már, de unatkozok, leírom.

PS3 a jobb, okai:

- jobb/több/szebb exkluzív játékok

- bluray lejátszó

- ingyen multi

- trophy rendszer

- multimédiaközpont

- netböngésző

- jobb joystick (de a boxé kényelmesebb, ha ez annyira szempont, de a ps3-é sem kényelmetlen, cserébe meg a box joy nagyon gagyi)

- multimédiaközpont

- Sony


De ha warezolni akarsz akkor box, vagy ha olcsóbban akarsz kijönni akkor is box.

De azért várd meg az E3-mat, ha nem a Sony fogja megnyerni akkor bunda.

2011. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

PS3 a jobb!

Egy Xbox tulaj...

2011. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 JulesM111 ***** válasza:
PS3 jobb ,Xbox360 tulajként megerősítem :)
2011. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sajt97 válasza:
DE az xboxot kilehet flashelni a ps3-mat nem. Habár fejlődik a kor
2011. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

PS3-mat is lehet flashelni, ráadásul egyszerűbben, mint a boxot.

De a box már 6 éve a warez miatt ismert kb, ps3-mat meg még 1 éve sem törték fel, és ez miatt csak kevés ember flashelte a ps3-mat (mert akinek már korábban megvolt az azért vett, hogy eredetizzen, aki meg warezolni akart már vett boxot, és nem fog ez miatt csak ps3-mat venni, így elég kevés a flashelt ps3, ez miatt kevés is a seeder a legtöbb torrent oldalon, és alig lehet valahonnan leszedni játékot).

Meg lassú nettel egy 20-40 gigás ps3 játékot leszedni nem kevés idő, szóval warez szempontjából ez miatt jobb a box

2011. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

PS3, egy kicsivel jobb mivel jobb ra a jatek valasztek.

Azonban ha autoszimulacio kell akkor Xbox mivel a Forza jobb mint a GT.


egy xbox360 es ps3 tulaj.

2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Forza vs GT szerintem egyéni.

GT sokkal inkább szimulátor, mint a Forza.

Sokkal összetettebb, bonyolultabb.


Forza is jó, csak teljesen más (annak ellenére, hogy mindkettő szimulátor)

2011. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez baromsag. A GT5 semmivel se osszetettebb mint a forza es semmivel se inkabb szimulator (sot a forzaban sokkal pontosabban lehet beallitani az autot; pl a GT ben nagy baj hogy egy tuningolt auton a feket nem lehet erosebbe tenni). Az egyetlen dolog amit valamivel jobban szimulal az a feknyomon valo viselkedes (azt is csak azert csinalja jobban mivel az ABS-t sokkal pontosabban lehet beallitani). HA azt mondtad volna hogy grafika akkor oke, de azt hogy jobb szimulator? Akinek megvan mindket jateka az pontosan tudja hogy a Forza a jobb minosegu jatek mig a GT a valtozatosabb (ugye rally, licence es special events). Meg azt is megjegyzem hogy a Forza 4 megjelenik osszel es biztos hogy meg jobb lesz mint az F3 tehat a GT5 megjobban alul marad.


Fuggetlenul a Forza-tol a PS3 a jobb konzol mivel minden mas kategoriaban veri az xbox-t (ok talan FPSben kb egyenloek)...

2011. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy pont hulyeseget beszeltem, es Forza a szimulatorosabb, meg minden, de akkor is a GT, mint jatek szerintem jobb.

Van par boxos ismerosom, es egyiknek sem tetszik a Forza, inkabb GT-vel jatszananak.

2011. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szoval te ugy irtad le a "velemenyedet", hogy az egyik jatekot nem ismered es haverjaidtol hallotal rola.


Az en velemenyem 25,000 km GT5-es (a karrierben mindent megcsinaltam az utolso 3 endurance racen kivul) es kb 40,000 km Forza 3-as utan jon. Es higgyel nekem: A Forza 3 osszesegeben a jobb jatek (!) es a jobb szimulacio (!), attol fuggetlenul hogy GT5 a valtozatosabb...

2011. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!