Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Így előfizethetek erre a UPC...

Így előfizethetek erre a UPC tv csomagra?

Figyelt kérdés

Szóval most vettünk egy LCD tévét.

Egyelőre bejön rajta a 7 kódolatlan csatorna.(Tv2, Rtl, m2, Duna, Duna world, Euronews, infocsatorna + 3 rádió.


Euronicsban vettük, és ott nagyon ajánlgatták a Mindig TV-t, elmondták, hogy hogy lehet azt igénybe venni, vmi kártyáról beszéltek, amit aktiváltatni kell, meg ilyenek.

meg vmi 17.000 Ft-ról ami elvileg +10 csatorna díja volna 1 évig.


De ugye jól értem, h ez a 7 csatorna ami most megvan már, még nem a Mindig tv része? Hanem ez alapból megvannak, mint kódolatlan csatornák?



Néztem a UPC kínálatát és tetszene a Direct Light tv csomagjuk.

Amiben a leírás szerint 18 csatorna van: m1, m2, Duna, TV2, RTL. +13 másik! (+3 rádió)


De ha nekünk már megvan az az 5 tv csatorna, meg az általuk kníált 3-ból 2 rádió is, akkor ugye tul.képp a többi 15 csatorna az, amivel több lesz nekünk?


Szóval ezt nem vágom h a UPC az alapcsatornákat is beleveszi a kínálatba, de ugye az nem gond ha az már nekünk megvan?



Köszi előre is és bosi ha túl részletes voltam:)



2012. jan. 19. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:

*kínált


vagyis a többi 13 amivel több lesz nekünk

véletlen írtam 15-öt:)

2012. jan. 19. 15:47
 2/5 A kérdező kommentje:
ja nem, jól írtam a 13-at:P
2012. jan. 19. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen érthető mi a problémád.

Két különböző szolgáltatásról beszélsz, a kettőnek semmi köze egymáshoz tehát egymástól függetlenül használhatod mindkettőt.

A meglévő 7 kódolatlan csatorna a MindigTv alapcsomagja, az előfizetős + 10 csatorna pedig az extra csomag.

Ha a technikai feltételek adottak a kódolatlan csatornákat bármikor akár az UPC mellett is nézheted(bár értelem nem lesz mert az benne van az UPC kínálatában is).Az extra csomag nem kötelező.

Ha előfizetsz az UPC nél nem fogják levonnia a díjból a meglévő csatornáidat hiszen nem is lehetséges az hogy csak neked kivegyék a csomagból.

Egyébként sokkal jobban jársz az UPC szolgáltatással hiszen jelenleg stabilabb minőséget nyújt mint a MindigTV DVB-t rendszere.

2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi!

erre voltam kíváncsi h a Mindig tv alap emlett megfér-e a UPC:)

ezek szerint igen!


köszönöm a választ!

2012. jan. 19. 17:51
 5/5 A kérdező kommentje:
-mellett
2012. jan. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!