Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az új tv-ket ha megveszem be...

Az új tv-ket ha megveszem be kell álítani, programozni? (samsung led tv )

Figyelt kérdés
szóval akarok venni egy tv-t samsung led 3d tv.és nehéz beállitgatni?vagy csak bedugom, fényerősségek meg ilyeneket beállitom és kész ? vagy bonyolultabb ?
2012. jan. 19. 21:27
 1/2 norberto79 ***** válasza:
Hát van egy alapbeállítás nem sokat kell finomitani elég jók gyárilag, csak akkor finomitsd ha bántja a szemedet, de nem valoszinü hogy gond lesz. Beállítás jelenthet még csatornakeressét is ha nem kábel tv-d van akkor egyszerű.
2012. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeknek nagyon jó menüje van. Főleg a Samsung-nak.

igaz, bele telt egy kis időbe, amíg minden porcikáját megismertem, de megérte tanulmányozni.


Ezen pl beállítható három egymástól teljesen független beállítás, ami azután átváltható. Azok a gyári menü nevek, hogy: normál, kiemelt és film.


mindhárom menüben beállíthatsz bármit.

Úgy értem, fényerős, lágy vagy kontrasztos képet.

A dinamikus kontraszt is megváltoztatható.

A szín telítettség is, a kép szoftveresen élesíthető. stb

Rengeteg lehetőség van ami beállítható.


Amit a boltban láttam, az nem volt valami szép, de láttam, hogy leginkább beállításon múlik, és tényleg, nagyon jó lett.


Valamelyik menübe beléphetsz és ott bármit vagy mindent elállítgathatsz a tanulás kedvéért. Egyet kell meghagyni ami viszonylag jó és ha eleged van a menü tanulásából és a tv-t akarod nézni, akkor átváltasz arra. Ott minden gyári beállításon fog menni.


Aztán ha megtanultad, rájöttél, milyen beállítás mit hoz látványban, akkor a saját magad által, a saját igényedhez állított tv lesz a legjobb. Így vagyok ezzel én is.

2012. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!