Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy elektromos cigarett...

Pink07 kérdése:

Vettem egy elektromos cigarettát a bátyámnak, de nem tudom miért, de nem tetszik neki. A patronokkal is gond van, meg melyik a legjobb patron?

Figyelt kérdés

Ezt a terméket vettem meg neki:

[link]


5000ft simán megérte :D

Szerintem.


Ez minőséges termék? DE az ajándék patron, ami hozzá adtak, az s 10db mind almás fahéja ízű, lehet, hogy ezért nem tetszik neki? Meg oda van írva, hogy slukkonként 1-2 perces szünetet kell tartani, ez azért így elég macerás, ezt be kell tartani? A patron, miért merül ki ilyen hama, miközben azt írták, hogy egy patron egy doboz cigi, nem értettem...

Ha vennék neki, mondjuk az a marbolo vagy melyiket, az minőségesebb, és tovább bírná? Vagy más patront, ebből milyennek vannak? ÉS web oldalt tudnáok ajánlani.

Az miatt az 1-2 perces szünet miatt, úgy kell szívni, hogy egy óriási slukk, de így ez is elég marcerás.


2012. jan. 20. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl idős már az almás-fahéjas cigihez. Kérdezd meg tőle, hogy milyet szeretne.


ja és a "minőséges" helyett használd a "minőségi"-t.

Illetve a "minőségesebb" helyett pl. "jobb minőségű"

2012. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem se volt a legjobb ötlet almás-fahéjasat adni. Két eset van: ha dohányos a bátyád, vagy ha nem az. Ha nem az, akkor ne e-cigizzen, vizipipázzon inkább.


Ha dohányos, akkor először viszonylag ízmentes patront (Tobacco, márkaneves patronok) válassz! Én Tobacco-t vettem és kávés utántöltőt. A tobacco nem jött be annyira, de a kávés valami isteni finom, a cigi+kávé ugyebár külön fogalom :) a mentolosat tudnám még ajánlani, olyan még cigiben is van.


Amúgy minden liquid édeskés (a glicerin miatt?) szóval fura érzés.

2012. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!