Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos borotva szerintetek férfinak? Nagyjából milyen árkategóriából érdemes választani?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne,és nem számít menyibe kerül csak jó legyen. :)
2009. szept. 16. 12:48
 1/4 anonim válasza:
Braun vagy Philips. Egyébként szőrzet típustól is függ, nem vicc:) Tavaly a férjemnek akartam nagyon jót venni és vmelyik multiban mondták ezt és lehet is benne vmi. Egyébként a férjem (40-es korosztály) Braun párti a kések mozgása miatt, a fiatalabbak inkább a Philipset veszik, talán divatosabb is, ill a kések mozgása tér el a két típusnál. Erősebb szőrzetre szintén a Braun a jobb a fent említett eladó szerint. A férjemneknek fontos szempont, hogy vezetéknélküli legyen (akkus, feltöltős), ill, hogy a csapvíz alatt el tudja mosni-ki tudja tisztítani-kényelem. Volt egy ilyen Braun borotvája korábban, de annak a kése sajnos hamar tönkrement, ez kb. 12-15 ezres kategória volt. A mostanihoz, azaz amit legutóbb tőlem kapott ajándékba van egy speciális késtisztító tartály (nem tudom mi a hivatalos neve:), minden borotválkozás után bele kell tenni (spec. folyadékkal) ez a kis "masina" automatikusan tisztítja ki a pengét/késeket. Ezt aztán lehet variálni digit. kijelzővel, ultrahangos tisztítóval, a határ a csillagos ég:) Én közép kategóriásat vettem, semmi baja azóta sem, a férjem nagyon szereti. Remélem tudtam segíteni:)
2009. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen van nekem is mint az előző hozzászólónak. Nagyon meg vagyok vele elégedve. BRAUN 360 Complete 8000- es széria.
2009. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2009. szept. 17. 12:52
 4/4 anonim válasza:
Van egy régi Braun 1008-asom, amin a 10 év alatt egyszer fejet cseréltem. Egyszer rámjött az 5perc, volt pénzem is, és vettem egy hárompengés (vagy mi) philipset, ami nagyon jól nézett ki, csak épp sokkal tovább tartott simára borotválkozni. Inkább a Braunt használom a mai napig. Én csak Braunt vennék a helyedben, az ára alapján döntsd el melyiket. Szerintem akkusért ne adj több pénzt, legalábbis nekem még sose volt rá szükségem.
2009. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!