Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Msn en letöröltem valakit...

Msn en letöröltem valakit akit nem kellet volna vissza tudom hozni? 16 éves fiú vagyok!

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem össze valakivel és amikor először találkoztunk akkor meg is történt a dolog nagyon megijedtem /összezavarodtam ://Ezért le/kitöröltem mindenhonnan aztán hónapokon át nem mentem fel a társkeresőre :// A nick nevét elfelejtettem ://Aztán rájöttem,m hogy szeretem ezt a lányt :):$Mentőorvosként dolgozik de sehol nem találtam meg pedig több mint egy hónapon át keresgéltem a neten :(Mentősöket is megkértem, hogy járjanak utána de szerintem szartak rá ....Nem lehet az msn en visszahozni valahogy vagy kikseresni a címét? :O

Előre is köszi mindenkinek :)))


2012. jan. 24. 22:25
 1/3 Szeibert László válasza:
Ha minden honnan kitörölted akkor talán de nem biztos és egy próbát megér!Ha hotmailos vagy akkor talán ott meg találod az összes letiltott vagy törölt ismerősödet!Ha meg tudod az msn-címét az a legjobb mert akkor fel tudod venni megint!Kicsit turkálj bele ha konyítasz az ilyen dolgokhoz és akkor meg lesz minden!Nyugi nem egy vészes történet!Egy próbát neked is megér!
2012. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy segítesz :)

Hotmailos vagyok de ott hol lehet megnézni a törölteket? Az baj ha még tavaly töröltem? :O

2012. jan. 26. 07:30
 3/3 Szeibert László válasza:
Belépsz msn-re,rá kattintasz ahol be kell állítani!Tehát eszközök,beállítások és adatvédelem!Elvileg ha nem tiltottad és naggyából emlékszel az email címére ott meg találod a két kis ablak közül valamelyikben!Ám meg nincs mit te kérdezted remélem sikerűlt segítenem!De ha így sem megy akkor sajnos nem tudok segíteni szólj valami spanodnak aki jobban vágja a gépeket és akkor ő majd megcsinálja neked!
2012. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!