Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépem memóriakártyár...

Fényképezőgépem memóriakártyáról ma véletlen letöröltem az összes képem! Vissza lehet hozni valahogy? Kérem segítsen valaki a fél életem elveszett.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 02:06
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
42%
Sajnálom, de nem lehet visszahozni, ez nem számítógép...
2009. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Jaaj ne :( valahogy csak vissza lehet :( Depressziós leszek, fontosak ezek a képek :(
2009. nov. 1. 02:14
 3/54 anonim ***** válasza:
88%

Ne írj marhaságokat! Én is már hoztam vissza így képeket!

Egy a fontos, a törlés óta ugye nem fényképeztél vele?

2009. nov. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
de :/ nagy baj? már majdnem sírok :(
2009. nov. 1. 02:19
 5/54 anonim ***** válasza:
85%

Amikor letörlöd róla a képeket, akkor az fizikailag nem törlődik, csak a képek helyét szabadnak jelöli. Ha fényképezel vele, akkor az új fénykép lehet, hogy ezek helyére fog kerülni.

Ha csak 1-2 képet készítettél azóta, akkor valószínű csak 1-2 kép veszett el, a többit meg lehet menteni. Kb minden egyes fényképpel egy régi kép törlődik végleg... :(

2009. nov. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Egy két kép nem gáz ha elveszik! Hogyan hozhatom vissza őket?
2009. nov. 1. 02:25
 7/54 A kérdező kommentje:
Sok kép meg van számítógépen! De nagyon sok csak fényképezőn. Kellenek, szükségem van rájuk. Hogy hozhatom vissza őket?
2009. nov. 1. 02:26
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy anno mivel hoztam helyre a letörölt képeket, de ezt találtam neten:

[link]

egy kis program, letöltöd, telepíteni sem kell, csak simán elindítani. Mielőtt elindítod, csatlakoztasd a géped memóriakártyáját a számítógéphez! (Nem tudom, hogy ha magát a fényképezőt csatlakoztatod, működik-e...) Miután elindítod a programot, bal oldalt kiválasztod (kipipálod) a memóriakártyának megfelelő meghajtót, és a start scan-ra kattintasz (bal felül). Egy ideig el fog szöszmötölni, majd jobb oldalt a törölt képek listáját ki fogja adni. Ami mellett az van írva, hogy very good, azt valószínű sikerül hibátlanul helyreállítani. Aminél az van hogy bad, very bad vagy overwritten.. azt sajna nem lehet. :(

Remélem, tudtam segíteni!

2009. nov. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Ugye van kártyaolvasód?
2009. nov. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Van kártya olvasóm, mindig azzal,teszem fel gépre a képeket.
2009. nov. 1. 02:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!