Blackberry vagy Android?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb operációs rendszer? A Blackberry vagy az Android? Játékok szempontjából melyik a jobb? Ti mit vennétek? Vodafone Smart tab 7-et vagy Blackberry PlayBook-ot? A blackberry kamerája jobb, 32GB a memóriája míg a vodafone készüléknek 16GB. Nem tudom, vannak-e

egyáltalán és ha vannak milyen játékok vannak Blackberryre mert cs az android szól a vodafone készülék mellett. A válaszokat köszönöm!


2012. jan. 26. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hardveresen ugyanaz a kettő, de a Vodafone felbontása sokkal jobb. Azt vedd.
2012. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, hülye vagyok, nem ugyanazok. De akkor is Voda.
2012. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Android jobb játék szempontjából/fiataloknak.

Viszont 80-ért már lehet kapnál jobb tabletet is, esetleg egy használt iPad.

2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobbat? Kötve hiszem. A jelenlegi iPaddel egy szinten van az a ZTE tablet...
2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A BlackBerry nem egy Operációs rendszer...

A BB-k nem játékra készülnek...


Playbookról:

Elméletileg a cég számára az eladási statisztika alapján bukás a gép. De egy nagyon jól összerakott kis eszközről van szó. Amiért bukásnak ítélték:

- nincs magyar nyelv, és magyar karakterek sincsenek bent

- nincs benne 3G, így netezni csak akkor tudsz, ha egy telefonnal összekötöd és azon keresztül netezel. Ez a telefon pedig csak BB telefon lehet. (Ez volt az egyik fő oka a bukásnak.)

- e-mailezésre szintén a telefon szoftverét és a hozzá tartozó BB környezetet használja


A BB telefonon keresztül történő adatforgalom az átlag ember számára visszahúzó erő volt, viszont a BB telefon tulajdonosoknak előnyt jelentett, mivel a fontos személyes adatok a telefonon tárolódnak így egy esetleges Playbook eltulajdonítás esetén az adatok biztonságban vannak. És a Playbook cél szegmensében nem az eszköz az értékes hanem az adatok amiket tartalmaz.


Laptopnak, notebooknak, csak akkor alternatívája, ha csak netezni, e-maileket nézegetni illetve dokumentumokat nézegetni szeretnél. Ha valami mást is kellene csinálni akkor már jó ha van mellette egy hordozható számítógép.


Amennyiben BB telefonod van, és van hozzá BIS/BES előfizetésed, üzleti felhasználásra kell úgy jó választás lehet, különben felejtsd el...

2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Na,először is.


Van olyan,hogy Playbook Tablet OS. Másodszor, VAN BENNE WIFI!!!!! Harmadszor meg csak akkor kell BB mobillal összekötni ha mondjuk prezentálni akarsz, van e-mailezni. Én nem venném meg azt a vodafone-os szrt mert kínai. És a playbook játékra és munkára készült.

2012. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nincs benne wifi? Azzal pedig, hogy "szar kínai"-zod a ZTE-t, magadat minősíted, és nem mellékesen üvölt belőled a hozzá nem értés.
2012. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hozzá nem értés?! Én a Vodafone-nál vagyok eladó. Mindegyiket kipróbáltam,és nekem nem tetszett. Úgyhogy nem szólj be ok?
2012. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hehe, most már értem, miért ilyenek az eladók. A T-ben a debil ügyintéző még hívást kezdeményezni sem tudott a telefonomról. Az egyik Telenorban Samsungra akart rábeszélni a csaj, és mikor mondtam neki, hogy szemét nem kell, megsértődött, mondván, hogy neki Ace van és kapjam be... Úgy látszik mindenhol felvételi feltétel a dilettantizmus.
2012. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De nem okollak, elhiszem, hogy a szolgáltató érdeke, hogy a drága szemeteket kiszórja, viszont az már a te hibád, hogy azonosulsz is ezzel.
2012. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!