Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? Xbox360 slim vagy...

RESET kérdése:

Mit vegyek? Xbox360 slim vagy Playstation 3 slim

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Dönthetsz az exklúzívok alapján.


A multiplatfrom címek szebbek Xbox 360-on. Szerintem az Xbox 360 egy erősebb gép, mint a PS3, bár ezt sokan cáfolják.


Elvileg Xbox 360-on minden 1080p-s, PS3-mon a legtöbb game natív 720p.


Viszont a PS3 mellett szól a sok minőségi exklúzív cím, az ingyen multizás, a PSN, és hogy egy Blu-ray lejátszó is egyben.


Ha az Uncharted, Killzone, Resistance, God of War vagy Heavy Rain lázba hoz, akkor PS3!


Én a PS3-at ajánlom! Korrekt kis gép és sokkal jobb, erősebb szoftverfelhozatal szempontjából, mint az X360!

2012. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én is ebben a dilemmában vagyok, hogy melyiket válasszam.

de szerintem is az exkluzív játékok alapján kell dönteni.

mivel nekem anno a Gears of War volt a kedvencem pc-re így gondolhatod, hogy miért akarok xbox-ot mert a folytatás csak arra van. szóval azt vedd amire olyan game van ami jobban tetszik ;)

2012. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a Ps3 szerintem jó saját címekkel rendelkezik,ezért szerintem ps3.
2012. febr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat srácok.... :-) *****

Ezelőtt volt egy arcade xbox360-am amit használtan vettem 2009 12. havi kiadás volt és volt rajta 60 gb-os merevlemez..

amikor használtam az olvasójáát nagyon hangos volt amikor poziciót váltott a fej.

Azt eladtam egy kereskedőnek és 2 napja vettem egy új XBOX360 SLIM-ET AMI 4GB-os belső memoriával rendelkezik..


És rájöttem valamire!!!!!!!!!!


Az xbox360-nak az olvasófej nem teljesen hangtalan báár ez az új nem olyan hangos mint az előzző, de 1 MINIMÁLIS hangja azért van ,,,DE CSAK AKKOR AMIKOR POZICIÓT VÁLT!!


Ezt a kis (hibát) ami csak nekem hiba :) félretéve Elégedett vagyok a gépezettel!!!

A játtékokat pedig nem hagyom ki..

én elégedett vagyok a felhozatallal amik vannak ráá..


De látom dicséritek nagyon PS3-AT ezért szerintem azt is ki fogom próbálni :-)

ha másért nem mártcsak az olvasója miatt is :-)

2012. febr. 4. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Telepíteni kell a játékokat és 0 hangja lesz.
2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Erre már gondoltam!!!! de csak 4gb-os belsőmemom van

és most horror áron mennek a winyók sajnos..

2012. febr. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!