Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 vagy Xbox360?

Farkmachine kérdése:

PS3 vagy Xbox360?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni inkább? Melyik éri meg jobban az árát? (eredeti játékokkal játszanék, NETEN is!)
2012. jan. 6. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ps2 forever!!! :)
2012. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kinek mi én ha választanák inkább xbox mert vmiel olcsóbb jobban bejön a karja (jobban kézre áll) bár igazából sok különbség nincs köztük
2012. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál.


Amúgy ha van alkalmad, akkor próbáld ki mindkettő controllerét, szerintem is kényelmesebb az xboxé.


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (de nem sokkal).


PS3-ban van bluray.

2012. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha eredetizel, akkor mindenképp PS3.


Pár előnye, hogy ne csak ennyit írjak:

- 3-4x annyi exkluzív játék

- blu-ray lejátszó (amit ha filmeknél nem is használsz ki, nem árt a játékoknak sem az az 50 giga hely)

- ingyenes multiplayer

- kiforrottabb multimédiaképességek

stb.


Xbox sem annyira szar, el lehet lenni azzal is, de 2012-ben, amikor már 5 ezer forint különbség sincs a 2 konzol között hülyeség azt venni.

2012. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi játék jön ki rá kb... De a nagynevek mind2re kijönnek általába + xbox live igaz fizetös (mondjuk nagyon olcsó) de jobb is mint a ps network ahogy az előttem lévő is írta Blu-rayt meg nem igen használok én de szerintem sokan vannak még igy vele
2012. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
én csak ennnyit mutatok [link]
2012. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
PS3, mert, hamarosan itt lesz az xbox 720, és akkor cserélheted is az xbox 360-t... ps3-n ingyenes a multi, és most már szinte ugyanabban az árban van mind2 konzol... meg amúgyis, az xbox csak a ps utánzata marad. de mint írtad ha eredeti játékokkal játszanál, akkor mindenképpen a ps3-at vedd meg!
2012. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Előző:


és te komolyan azt hiszed, hogy a PS4 nem ugyanakkor fog kijönni, mint a next gen box?

2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6


Ez meg egyértelműen hülyeség.

2012. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11:02, a ps4 később fog jönni, mint az xbox720, mert a ps3 is később jött ki, mint az xbox 360
2012. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!