Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Venni akarok egy fényképezőgép...

Venni akarok egy fényképezőgépet. De nemtudom milyen lenne a megfelelő. Kirándulás, családi fotók, most lesz öcsém ballagása, nekem születésnap- ilyen használatra milyet ajánlotok? Árban hát olyan 30körül gondoltam.

Figyelt kérdés
Szerintetek is elég ennyiért venni? Hány megapixel lenne az ideális és a zoom?Extrák?Én Canon-t néztem állitolag azok a legjobbak.Irjatok pls:)
2009. máj. 30. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer egy hp photosmart e427-esem de nemtom hol van sz.tem elhagytam:...de célnak megfelelelt. Szóval milyet vegyek??
2009. máj. 30. 11:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem Canon, Panasonic. Megapixel igazán már nem annyira lényeges, inkább az optikai zoom. Általában háromszorosak, de van amelyik 4 vagy 5-szörös is lehet.Pl Panasonic LZ8, ötszörös zoomos, és nagyon jó kis gép. Kifutó modell már, de ez ne riasszon vissza. Az is lényeg, hogy elemes vagy akksis legyen. Mindkettőnek van előnye-hátránya. Előnye az elemesnek, hogy bárhol kapsz bele elemet, meg lehet hozzá venni ceruzaakksit. Hátránya, hogy amit adnak hozzá elem, nem sokáig birja. Az akksis előnye,hogy sokat bír egy feltöltéssel, adnak is vele, viszont ha venned kell drága (8-10 ezer). Szerintem ezeket vedd számításba. Remélem tudtam segíteni. Ja, és kártya is kell bele, mert nem igazán tartozék. Jó ha SD-set veszel, az a leggyakoribb. Canon, Pana egyébként azok. Jó vásárlást, ha tudok még segíteni, kérdezz :)
2009. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Konkrétabban. Pl Canon A480 (ez egy sorozatnak a legújabb tagja, az elődök is nagyon jók voltak)

Panasonic FS4 (saját akksis), Panasonic LZ8 (elemes)

Ezek felelnek meg kb árban annak a kritériumnak amit irtál. Bocsi, hogy kétszerre irtam le amit egyből is le lehetett volna, csak nem kapcsoltam, hogy irjak konkrét tipust is :)

2009. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi 20-ért vettünk Samsung S760-ast! 7.2 megapixeles!Nagyon jó nagyon szeretjük és szép képeket csinál!Elötte volt egy másik amit elloptak tőlünk, az pedig 58 volt és közel nem csinált olyan jó képeket mint ez!
2009. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket.Ugyan nem gond hogy kettőbe irtad le:DD Hát én is a Canon a480ast néztem elég jol is néz ki kompakt is, árban is asszem 28000 . Igen, a zoom is fontos tudom:) SD kártyát meg veszek bele. Annyiből "nem felel meg" amit előbb emlitettem hogy nem akksis. És sz.tem jobb egy akksis fényképezőgép nem kell venni elemet, meg töltöt hozzá igaz drágább de sz.tem praktikusabb.
2009. máj. 30. 12:59
 6/10 A kérdező kommentje:

és már látom vannak olyanok ami vízállóak 3méterig... nem árt az óvatosság.

Mi az ami alapvető fontosságú?mindegy pl. hogy canon vagy sony vagy nikon,stb. Állitolag a canon a legjobb. És a lehető legjobban szeretnék választani!

2009. máj. 30. 14:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem XD A legjobb választás szerintem a Canon A480 Szerintetek is jÓ?
2009. máj. 30. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok :)

Szerintem jó választás a Canon 480-as, családi felvételekhez, kirándulásokhoz ideális. A vízállóság szerintem annyira nem lényeges, inkább ami fontos, hogy a Canon pl üveglencsés, és az nagyon jó. Vízálló azt hiszem az Olympusnak van, de az micro SD-s vagy XD-s, és az drágább. (elnézést a többi gyártótól, ha tévedek :-)) ) Szerintem összességébe véve jól döntöttél! Jó vásárlást, és utána szép képeket kivánok Neked :)

2009. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És akksisat érdemesebb vagy elemeset venni? Én szerintem akksissal egyszerűbbnek tűnik viszont idővel gondolom cserélni kell őket mert veszít a tartósságából. Elemnél meg rengetegszer újratölthető. Melyik a jobb?
2009. máj. 31. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Olympos FE-20. Akksis gép, csak jót tudok róla mondani. Egyszerű mégis nagyszerű
2009. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!