Hogyan lehetne egy olyan papírt amin számok vannak meg betük CSak 1 példa : Kreativizás : 5 . és átszerkeszteni hogy hatos legyen? lécives valaki magyarázza el hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni, ( van nyomtatóm )

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak szövegtartalom?

Wordben megírod, formázod, kinyomtatod.

2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi de kicsit buta vagyok :S:D nem kell a nyomtatóra rá tenni vagy valamit csinálni azzal a lappal hogy átszerkezthessem.?

mert nem tudok most egy tök ugyanolyat csinálni mint amilyen maga a papír meg rajta a dolgok. ezért kéne hogy arról csak 1-2 dolgot változtassak meg és egy ugyanolyat kapjak meg csak 1-2 dolgok átformázva ;)

2012. jan. 30. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, biztosan bennem van a hiba, két dolgot nem értek:

Ez az Elektronikus eszközök/Szórakoztató elektronika témakör.

Milyen eszközre vonatkozik a kérdésed? Tévé? Rádió? Egyebek?

Ezen kívül még csak azt áruld már el, milyen nyelven írtál, mert se füle se farka az egész micsodának, amit kérdésnek szántál.

2012. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.máshol nem találtam neki helyet :S

2. magyarul : azon a papíron hogyan tudnék kijavitani pár dolgot, vagyis ahogy irtam . most le van irva h excel , de nekem ez így kevés:D

most akkor készíteni kel egy ugyanolyat csak máshogyan ?

vagy betudom valahogy azt a papírt másolni a gépbe és ott ugy átszerkeszteni..

2012. jan. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!