Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek PS3-ra a Killzone...

Szerintetek PS3-ra a Killzone 3-at vagy a God of War 3-at vegyem meg?

Figyelt kérdés
Most állok játék vásárlása előtt de nem tudok dönteni.A Multiplayer nem a legfontosabb.Valaki tud segíteni,vagy összehasonlítani a két játékot pozitívum,negatívum alapján?
2012. jan. 31. 15:33
 1/2 anonim válasza:
God of War 3 the best:)
2012. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Összehasonlíthatatlan, negatívum meg egyiknél sincs.


Grafika mindkettőnél a konzolhoz képest a lehető legjobb, a hangok is rendben vannak.

GoW3-mat csak akkor vedd meg, ha a sztorit is érted (minimum az 1-2-vel játszottál, még jobb, ha a PSP-s részekkel is), mert amúgy csak egy random kaszabolós játék.

Kratos nagyon badass, jó hangrendszerrel full hangerőn nagyon durva tud lenni.


Killzone, mivel egy FPS nem igazán fontos a történet, szerintem szinte mindenben jobb, mint a 2, nekem a multi kevésbé tetszik, de azért így is beleöltem 30-40 órát (csak a multiba).

KZ3 könnyebben platinázható, Gow-wal szenvedni fogsz, egyeseknek ez is szempont.


Mindkét játék kötelező PS3 tulajoknak, az meg tökmindegy, hogy melyiket veszed meg korábban.

2012. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!