Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi ez a hang csatornaváltáskor...

Mi ez a hang csatornaváltáskor? (DIGI tv)

Figyelt kérdés

Ma szerelték be a DIGI-t nálunk, és minden OK, csak egy kis zavaró tényező áll fenn:

Mikor csatornát akarok váltani, egy ilyen "pukkanó" hang kíséretében történik meg a csatornaváltás.

Nem minden csatornánál van ez így, sőt van amikor nem is jelentkezik a probléma, utána meg igen..


Mi lehet ez a hang?


("felújított", de használt HUMAX beltérit kaptunk--lehet ez a hiba oka?


2012. jan. 31. 20:06
 1/3 cipi8 ***** válasza:
Mindenképpen kérdezd meg őket ha a TV-d nem csinálta előtte hogy mi lehet a gond! 3 beltérihez már volt szerencsém de ez nekem is új jelenség! Ja én mondjuk el sem fogadtam volna más szar felújított holmiát! Mi az nem adnak újat, tuti kivertem volna a balhét! nem hinném hogy több ezer előfizetőből nem telik új beltérit adni az új előfizetőinek!
2012. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

amikor már beszerelte, akkor mondta h nem új..*-*


én meg nem láttam rajta semmi furcsát, meg nem is értek hozzá:(


azt mondta utólag h új beltérije már nem volt

az h "felújított" nem tudom mit takar



lehet h felhívom az ügyfélszolgálatot


köszi a választ!


(azt korában én is hallottam innen-onnan h sokx elfogy a DIGIsd szerelőknáél a beltéri:(



sztem hónapokba telt volna ha újat kérek:O

2012. febr. 1. 07:44
 3/3 A kérdező kommentje:

*szerelőknél

*korábban

2012. febr. 1. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!