Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Headset bedugható egyszerű...

Headset bedugható egyszerű (nem mobiltelefonos) mp3-lejátszóba? És asztali PC-be? Semmi károsodást nem okoz?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert ugyebár a headset tartalmaz mikrofont is, és egy "sima" médialejátszón (pl. mp3 lejátszó) CSAK fejhallgató bemenet van, de nincs se headset, se mikrofon bemenet; ugyanez elmondható a legtöbb (legalábbis a régi) asztali PC-kről is.


Tehát nem okoz károsodást se a headset-nek, se annak, amibe bedugom, ha kifejezetten fejhallgatóbemenetbe dugom?


2012. febr. 3. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Headset sokféle kivitelben, sokféle csatlakozóval van, jó lenne tudni a típusát!
2012. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jol értelek: kockázatos bármibe bedugni?

Amugy egy Telenor (ZTE) mobilhoz való headset-ről van szó.

2012. febr. 3. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okoz. Én kb. két éve használok Thompson (nem mobilos) mp3 lejátszóhoz tartozó headsetet Sony Ericsson Vivaz telefonomhoz.De néha a párom ugyanolyan 3,5 jack dugós fülesét is, ami samsung. Soha semmi gond nem volt.
2012. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. febr. 8. 09:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mind több ember tapasztalata érdekel, írjatok még mások is, légyszi'.
2012. febr. 8. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Méretileg nem okoz gondot, lévén a 3,5 es jack mindig 3,5 es. Viszont a fejhallgatón 3 osztás van, a headseten pedig 4. Az én telóm el sem fogadja, ha beledugok egy fejhallgatót, rögtön kiirja hogy headsetet kér.
2014. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!