Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Logitech Z5500-at....

Msebi06 kérdése:

Vettem egy Logitech Z5500-at. Valamiért búgó hangot ad, ha megy rajta vmi zene vagy film akkor persze nem hallani de ha kikapcsolom akkor már hallani és elég zavaró. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Láttam már sokaknál hogy fenn áll ez a probléma, de mit lehetne vele kezdeni hogy elmúljon a búgás? Ha jack dugón kötök rá valamit akkor sokkal hangosabban búg, ha optikain akkor meg halk, de idő után már fejem fáj tőle, aludni meg végképp nem tudok. Ha jól tudom erősítőtől jön a hang mások azt írták, meg csak a mélyládától, szatelitektől nem, szal lehet tényleg erősítőnél vmi. Sokan mondták már hogy földhurok lehet, nem tudom az mi, de van aki leellenőrizte és azt mondta nem az a gond. Ha vki tud megoldást írja le, kössz!

2012. febr. 7. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Vacak, gyenge tápegysége van! Nincs rendesen szűrve a tápfeszültsége.
2012. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!