Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps vita kb mikor fogja vinni...

Ps vita kb mikor fogja vinni a letöltött játékokat memóiakártyárol?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még meg se jelent Európában,csak kiváncsilennék hogy kb meddig kell majd várni arra hogy feltörjék!
2012. febr. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most saccolnom kéne, akkor szerintem: nyárra már kész lesz a törés! :)
2012. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokára.

Igaz, még csak Japánban jelent meg, de akik ezeket fel szokták törni már szerintem ezer darab van, és mégis sehol semmi hír róla.

Biztos jól levédték, Sony ebben mostanában nagyon ügyes, szerintem még nyárra se lesz feltörve.

2012. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van benne valami, de általában a fix töréseket a nyugatiak (elsősorban USA) szokta elkészíteni.

Szoftveres úton fogják szerintem, ahogy eddig is.

A memókártyák is azért ilyen drágák, mert bennük van a védelem - ha ezt szoftveresen kiütik, akkor lehet kész is van! :)

2012. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!