Fujifilm S 2950 vs. Sony DSC-WX7. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,ha a szüleim visszaadják amit elkértek,megvan rá a pénz.Az 50000 Ft-os árkategóriát céloztam meg,mert ott nagyon jó gépeket találni már.Nem tükörben pózolós,rajcsávós képeket akarok készíteni,hanem szeretek fotózgatni,plusz kirándulásokon fényképezni,de ehhez a telefonom kamerája elég kevés.Tapasztalatokat,előnyöket,hátrányokat várok..Sok videó és teszt után sem lettem okosabb..A Sony formára jobban tetszik,úgy összességében is,meg gyereknek a Fuji kinézete kicsit emberes..De SZERINTEM a Fujifilm jobb képeket készít,de nekem tetszik hogy elég emberes,profi gép kinézete van.Ám a Fujiban a legnagyobb negatívum az,hogy 4 AA elemmel működik,és a töltő tudomásom szerint nem tartozék,ezért a memória kártya mellé még jön plusz 4000-5000Ft ami a töltő ára..Plusz kiránduláson simán képes vagyok otthagyni a töltőt a konnektorban,vagy az asztalon,és nem szeretném a kigurult elemeket keresgélni..Más,50000 körüli kamerák is jöhetnek,de bármilyen bevált egyéb,más árkategórájú gépet is szívesen fogadok.Feltétel,hogy számítógépen,közösségi oldalakon is szép kép jelenjen meg,és aránylag jó videót készítsen.

A válaszokat előre is köszönöm!

Dani


2012. febr. 11. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
wx5, canon sx210 (220v-n most akciós)
2012. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. febr. 23. 17:56
 3/4 anonim válasza:
Nekem Fujim van, hidd el, a ceruzáknak megvan a maguk előnye is, pl. azokból könnyebb, olcsóbb tartalékot beszerezni.. De amúgy a DSC-vel nem nagyon lehet összehasonlítani az S2950-et, az ultrazoomos, a Sony meg kompakt gép. A Fujin több állítási lehetőséged van, míg a Sonyn jobban használhatóak az alapbeállítások. Neked kell dönteni, ha csak kattogtatni akarsz, akkor inkább a Sony, ha komolyabban érdekel a téma, és jobban el szeretnél mélyülni a dologban, és van hozzá kitartásod, akkor szeretni fogod a Fujit.
2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. febr. 28. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!