Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 slim Flashelés (többi...

Proapro kérdése:

Xbox360 slim Flashelés (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nekem van egy xbox360 4gb Slim-em és hogy azt lehet-e szoftveresen flashelni(anélkül hogy felkéne bontani az egész boxot)és ha igen akkor hogyan mivel?..esetleg egy linket küldjetek.Előre is köszönöm :D
2012. febr. 13. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell flashelni, lehet venni játékokat.
2012. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De van aki nem teheti meg hogy játékokat vegyen és egyszerűbb mód hogy ki van flashelve...Amúgy meg még ha meg is teheti akkor minek fizessen 13-14 ezreket ha olcsóbban is hozzá lehet jutni?!
2012. febr. 13. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Aki nem teheti meg az nem játszik. Ennyi. Én sem tehetem meg, hogy minden este a legjobb éttermekben vacsorázzak, nem is teszem. Pedig nyilván be lehetne menni, bekajálni, majd fizetés helyett elfutni...

2. Nem egyszerűbb mód. Miután megvetted a játékot berakod és játszol. Még a flasheléssel többet fogsz kínlódni, mint magával a játékkal, így írd ki, úgy írd ki, most patcheld, most flasheld újra, ésatöbbi...

3. Hozzá lehet olcsóbban jutni, de nem így. Jó helyekről kell vásárolni, használt piacon kell nézelődni.

Amiről te beszélsz az lopás, nem olcsóbb hozzájutás.

Ha leakasztod a boltban a rúd téliszalámit, majd hazasétálsz vele, akkor a rendőröknek magyarázkodhatsz, hogy "de hát így olcsóbb volt!".

Nagyon fiatal lehetsz, sokat kell még "nőnöd"...

2012. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan hack nincs aminél ne kéne felbontani az xbox-ot. Minden féle keppen fel kell nyitni.
2012. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
birommikor sok ilyen nyomorék csicska idejön jártatni a pofáját a kérdéssel ellentétben az ilyeneket szájbavágnám a gec ibe. ha megveszed a játékokat a boltbga akko vegyed senki se kíváncsi rá itt örűlj hogy megteheted.
2012. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Bírom mikor a sok kis takony idejön járatni a pofáját, hogy mások munkájának lesz*rása milyen kényelmes, a lopás milyen jó dolog.

Én meg elhajtanálak titeket pl katonának pár évre, hogy megtanuljatok 1-2 dolgot a tiszteletről, életről és hasonlókról.

Na menjél írd meg a leckédet!

2012. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
AKKO SZENTED MÁS MÉRTESZI FEL A MUNKÁLYÁT A NETRE HA NEMAZÉR HOGY LETÖLTSÜK TE ISTEENBARMA nemmi vagyunk a hibások hogy ingyen töltjük le őket ugyhogy belehet fogni a po fádat.
2012. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

1. Tanulj meg magyarul te sötét barom.

2. Annyi eszed van, mint egy hónaljsprének.

2012. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan fogyatékos vagy minta hasonlatod szegénykém sajnállak
2012. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

'Itt és most különkiadásban-A hiperpigmentált és az öltönyös okoskodó'

Bocs srácok de szerintem ne itt veszekedjetek ilyeneken van aki kőgazdag és van aki csóró.Magyarországon szerintem se éri meg megvenni a pc vagy x-box játékokat mert aránytalanul kevés az emberek fizetése az árakhoz képest(nemúgy nyugaton).Meg még az öltönyöstől annyit kérdezek h. a te pc-den(vagy mac-eden) van olyan alkalmazás, program, film, zene akármi amiért nem fizettél(és nem is freeware)?mert ha nincs akkor nincs jogod ilyenért leszúrni másokat!

2012. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!