Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy komoly házimozi...

Szeretnék egy komoly házimozi rendszert Tv-vel, erősítővel, hangszórókkal, Blu-Ray-el, stb. Ez mennyibe fájna, valamint ajánlanátok készülékeket?

Figyelt kérdés
Most még csak nézelődök,de szeretnék valami kiindulási alapot..A válaszokat előre is köszönöm!
2012. febr. 13. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

TV: 200k

Blu-ray: minimum 30

Házimozi mindennel együtt: 100


Persze ha kevésbé akarsz komoly házimozit, mondjuk egy 50-esből megúszod.

Illetve tv-ből is van már 120-ért is akár 40+ colos, de 200-ért már komolyabbat kapsz.

TV-ből csak a plazma ajánlott, persze jönnek majd a nagyokosok ajánlani a LED-et.

Plazmából meg csak Panasonic, annak mondjuk az UT30-as sorozatából valamelyik.

Blu-ray lejátszóból akármelyik megteszi, ha van pénz vegyél egy ps3-mat, és akkor azon játszani is tudsz, illetve mindent visz.

2012. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vicc amit ide írtal ! Persze függ attól is kinek mi a komoly kategória de te elég komolytalan lehetsz . Házi mozi amiben van már hang processor 4- 600000 t?l kezd?dik . Tévé ami komoly 400000 kezd?dik és nem Samsung mert azok komolytalanok . Blue rayt lehet kapni 30000 de az megint komolytalan kategória, sony nak van sok típus amiben szintén benne van a processor úgy 60 - 70000 kezd?dnek jó a ps3 csak komolytalan ! És akkor meg nem írtam ide tényleg komoly dolgokat!
2012. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 14. 14:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy honnan szedted ezt a komolytalan dolgot..Nem házfalat akarok dönteni,meg ablakot repeszteni a házimozival,hanem csak egy jót mozizni a családdal..Mivel nem tudom mi számít jónak,vagy rossznak a kategóriában,gondoltam megkérdézem,hogy mit szabad,és mit nem szabad venni..
2012. febr. 14. 14:59
 5/14 A kérdező kommentje:

*kérdezem

Ja,és köszönöm a választ!

2012. febr. 14. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:

#2


Komolytalan? Dehogy is.

Természetesen nem csúcskategória, de arra csak nagyon kevés embernek van pénze, ha a kérdező írta volna, hogy a pénz nem akadály hidd el nem ilyen adatokat írtam volna, de egy jól kereső embernek is bőven elég ennyit kiadnia.



De még meg is értem, hogy ezekbe belekötöttél, de hogy a PS3 komolytalan BR lejátszó?

Pontosan miért is?

Viszi a blu-rayt és a 3D blu-rayt is, ezen kívül mit kell tudnia?

2012. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

na figyi!


házimoziban csakis ezek a márkák jöhetnek szóba:


BOSE: ez zsebbenyúlós, de oda teszi magát, PIONEER: ez talán kicsit olcsóbb, de még mindíg tiszteletre méltó, SAMSUNG: na ebből nem szabad 30.000ft-os kategóriában gondolkozni. de ha ebből veszel egy 100-250.000-res modellt, már az is bőven elég.

Az olcsó samsungot azért nem ajánlom, mert nincs valami hú de nagy hangja.


A többiből meg nem nagyon van olcsó változat.


Tv-nél pedig csakis samsung!

Most az viszi a prímet. És NEHOGY PLAZMÁT VEGYÉL!

Nem értem miért ezt írta az 1. hozzászóló.

csak is LED vagy LCD, de inkább LED mert a PLAZMA a gyors mozgásoknál nem tudja úgy követni az eseményeket, és akadozva, elmosódva látszódik...


TEHÁT NAGYON NEM AJÁNLOM!


Blu-ray pedig samsung. nekem is az van. és netet is hozzá lehet kötni, és youtube-ozni. és ez csak a 20.000ft-os modell.. nem is a legdrágább..

2012. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A BOSE-okat nem engedhetem meg magamnak sajnos..Pioneeren gondolkoztam..A tv-re is Pana vagy Samsung,esetleg Sony.
2012. febr. 14. 16:42
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Plazma gyors mozgásnál nem jó?

Annak a legkisebb a válaszideje és az input lagja is.

A fekete csak ott fekete igazán, illetve a színek is ott a legtermészetesebbek.

Ha valakinek az kell, hogy pl. a növények úgy nézzenek ki, mintha 300 éve sugárfertőzés érné és ez miatt neonzölden világít, akkor persze, jó a LED, de az igazán valósághű színek csak a plazmán vannak.

2012. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De gyors írok, még mielőtt veszekedés törne ki:

nem téged próbállak meggyőzni, te se próbálj meg engem meggyőzni, egyik sem fog sikerülni.


Kérdező, te meg ha tv-t veszel nézd meg élőben, hogy melyik jön be jobban.

Egy Panasonic UT30 meg egy bármilyen (hasonló árkategóriás) LED-et hasonlíts össze, amelyik jobban tetszik, az legyen a befutó, neten ne hallgass senkire, mindenki elfogult valamelyik irányba.

És nem árt vinni saját mintát, mert gyakran X tv-n mondjuk blu-rayt játszanak le, míg Y tv-n a Szomszédok első részét 200x15-ös felbontásban.

2012. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!