Pink07 kérdése:

Melyik ps3-maz érdemesebb megvennem? A többi lent.

Figyelt kérdés

Témaindító hozzászólás:

Használtan akarok venni ps3 konzolt, de több választásom is van, nem tudom, hogy melyiket válasszam.


Első: 40gb két karral, az egyik nem rezgős. Két éves, szétszedve nem volt. ár: 35000ft


Második: 80gb egy karral, szétszedve nem volt. ár:40000ft


Harmadik: 80gb két karral, szétszedve nem volt. ár: 40000ft



Melyiket érné megvenni a legjobban.


a max keretem 48500ft. De ebből venni szeretnék majd egy god of war 3-mat.


2012. febr. 15. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Második kilőve, ha ugyanannyiba kerül, mint a harmadik, de csak 1 joyt kapsz hozzá, akkor egyáltalán minek van a listán.


80 gigásat ajánlanám, mivel csak 5 rongy különbség van, és ahhoz mindkettő DS3-mas joy.

Illetve a 40 gigáson (ami 30-33 giga tisztán) lehet hamar megtelne a hely, a 80 gigás ~70 gigáján azért kényelmesebb eléldegélni.


Majd ha meglesz, egy jó tanács:

ha regisztrálsz PSN-re vagy US-t vagy UK-t add meg.

Bár márciusban jön a magyar Store, esetleg megvárhatod azt is, bár a külföldi store mindenben csak jobb.

2012. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a 40gb tag már lefikszálva van, mert a többi nem akar időbben írni, ott vannak azon az oldalon, ahol felvan rakva a ps3, de nem írnánnak vissz! :D


A 40g is jól járok?

2012. febr. 15. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, ha csak az van az is jó.

Egy játéknál átlagosan olyan 3-4 gigát enged feltelepíteni, sok játéknál meg egyáltalán nem is lehet telepíteni, szóval legrosszabb esetben is 10 játékot simán fel tudsz telepíteni.

Viszont ha egyszer valamit végigvittél és nem fogsz vele többet játszani, annak törölheted a telepítését, hisz csak foglalja a helyet.

Meg azért filmekből is felfér pár darab.

2012. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értem. A xbox 360 is hasonlóan csináltam. :D
2012. febr. 16. 10:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Viszont x360-on ha jól tudom a játék 100%-át fel tudod telepíteni.

PS3-mon csak pár gigát, ahogy már írtam.

2012. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
40 bg-ost felejtsd el. Jó eséllyel 1 éven belül sárga ledes lesz (persze ez a használattól is függ) kicsit gyűjts még és egy slimet vegyél
2012. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az mit jelent hogy sárga ledes lesz? Szeretnék venni egy PS3-mat és nemigen ismerem. Melyiket érdemes megvenni? XBOX360 vagy PS3-mat?
2012. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

40 gigásoknak nem túl jó a hűtése és végeredménybe aminek következétben a gép belső alkatrészei rendszeresen túlmelegednek, az őket az alaplaphoz rögzítő óngolyók pedig idővel megadják magukat a fizika törvényeinek, és nem fognak megfelelően tartani, elektromos kötést biztosítani. Ekkor kezdődnek a problémák: a PlayStation 3 ilyenkor erős használat esetén egyszer csak fogja magát, és kikapcsol, a felhasználó pedig hiába próbálja újraindítani azt, zöld led helyett egy villogó sárga/vörös led fogadja majd. ma már ez javítható, de inkább tegyél hozzá egy 10-est és vegyél slimet


Xbox microsoftos, nálam ez már kizárta

Ps3-ra szerintem jobbak az exclusive játékok, én ezért azt vettem

2012. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jókor jött ez az ellenérv a 40gb ps3 iránt.

Már megvásároltam, ma jött meg.

És hát, kb 20 percet játszottam rajta és már kezdett melegedni, igaz a játékot nem tettem fel gépre!

Csaknem romlik el... és cumiztam egy jót...

2012. febr. 17. 14:03
 10/15 anonim ***** válasza:

40 gigás azért nem annyira melegszik.

Persze a Slimnél azért valamivel rosszabb, de nem olyan, mint a 60 gigás.


Amúgy az, hogy a hátuljánál meleg levegő jön ki, még semmi rosszat nem jelent, annak így kell lennie.


#7


Ha Slim-et veszel akkor nem kell ezzel foglalkozni, ott nem igazán fordul elő a sárgaled.

A 60 gigás fat széria volt zsákutca ilyen szempontból.

És PS3 ajánlott mindenképp, mindenben jobb, mint az xbox.

2012. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!