Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyiknek van...

Szerintetek melyiknek van jobb hűtése az Asus hd 6850 directcunak vagy az msi hd 6850 cyclonnak? Melyiket érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
ránézésre egyik se egy minőségi cucc, szerintem olyat érdemes venni, aminek két ventije van
2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem minőségi cucc??? OMG... -.-"

Amúgy ezek közül ASUS, de Sapphire HD6850 nem jöhet szóba?!

2012. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
sapphire... hát sztem de csak milyen árban mert azok a legdrágábbak főleg a toxic vagy a vapor-x
2012. febr. 10. 19:18
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
nem úgy értem, hogy tönkremegy, vagy valami gond lesz, amit tud azt tud, csak mai viszonylatban nem valami sok, főleg egy ilyen kártyánál. én olyanra gondolok, hogy msi-nél a Twin Frozr / Twin Frozr 2, 3, míg az ASUS-nál egy Direct CU II hűtés sokkal hatékonyabb lenne. elnézést a rossz megfogalmazásért
2012. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

[link]

na, ez nem drága

2012. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1.de 6850be nincsen twines jűtés csak cycloneos msi.

2.nem drága de ettől szerintem jobb az asus és az msi .

2012. febr. 10. 19:42
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

És ugye azt tudod hogy ez az "alap" sapphire kártya?

Am mi is a gond a DirectCU-val? Elárulom semmi, ahogy az MSI hűtőjével sincs gond, sőt...

Am két ventilátor: A 2 ventilátoros giga HD6850 remek példa arra, hogy egy ilyen VGA-ra egy minőségi egy ventis elég is hiszen, meg merem kockáztatni ahogy a fenti 3 gyártó egy ventis hűtése jobb!

Amúgy mutass már DirectCU II-s vagy Twin Forzos HD6850! Elárulom nem fogsz találni!

Amúgy +1 az általad linkelt sapphire-ra!

2012. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

"nem drága de ettől szerintem jobb az asus és az msi"

Erre ne vegyél mérget!

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
miért is ne lenne jobb ? nem értem megosztanád velem ?
2012. febr. 10. 20:09
 10/27 anonim ***** válasza:

Cyclon sose volt egy hűde nagy dolog(persze a felár itt minimális ami jü vétellé teszi), az ASUS DirectCU-ja már jobb!

Amúgy ha a veszed a felárat is pluszba és a hűtők közti elenyésző teljesítményt, nem biztos hogy olyan jó vételek azok.

Ha feltűnően jobb hűtést akarsz akkor valami "speckó" hűtő körül kéne szétnézi!

Amúgy meg nézz szét a neten biztos találsz tesztet ezekkel a hűtőkkel is, ott részletezik a hőmérsékletet!

Amúgy a sapphire hűtését ne nézd le, jól hűt és csendes(nem viccből van ajánlva az AMD első számú gyártója elég sok VGA-nál, a sapphire inkább felső kategóriában "vérzik úgy ahogy el)!. ilyen téren a giga 2 ventis Windforce vérzett inkább el.

2012. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!