Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik a mobilnetem. Mi...

Nem működik a mobilnetem. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tmobile-os mobilnetem van, ha csatlakoztatom akkor indulnia kellene, felugrik egy kis ablak, jelszó, csatlakozás és kész. De most egy pillanatra felufrik az ablak, egy pillanatra rá eltűnik. A gépem szar vagy a net? Meg lehet csinálni?
2012. febr. 15. 17:30
 1/5 anonim válasza:
Húzd ki, szedd le a szoftverét, restart, újrateszed a szoftvert, restart és akkor elvileg működnie kell. Velem is szórakozott párszor ilyet.
2012. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén h a tesomé a net, ő még annyira se ért hozzá mint én, és nem tudom adtak e hozzá telepítőt, vagy ilyesmit. addig meg nem merem letörölni mert nem tudom visszarakni majd. ugyh ezt ki kell derítenem. de köszi am. bár nem tom meg tudom e csinálni. félek h elrontom.
2012. febr. 15. 20:24
 3/5 anonim válasza:
ha ilyen usb-s kütyüről beszélünk, azon rajta van a telepítő és feltelepíti saját magát
2012. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen usb-s.
2012. febr. 15. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam. köszi a segítséget!
2012. febr. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!