Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetem (vodafonos) van és...

Mobilnetem (vodafonos) van és nincs itt ahol lakom 3G halotam hogy van 3g adapter ez hogy müködik és akkor lenne 3G-ém vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
PLS
2010. máj. 17. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy ki van építve a rendszer, vagy nincs, de általában csak a ngyabb városokban van jelenleg.
2010. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magyarázd el, mi a baj? Mivel netezel? Stickkel? Lassú? Nem tudod a beállításokat? Tudok segíteni, ha válaszolsz (három éve van USB modemem, most is azt használom). (Egyébként ha stick, akkor bontsd a kapcsolatot, aztán Eszközkezelés, kattints a modem nevére, aztán szerkesztés, itt 3G kizárólag. Ez a szélessáv). Kapcsolódj, Vodafone HSDPA fog megjelenni a főoldalon. És gyors lesz a neted.
2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
USB-és van és lassú naon
2010. máj. 21. 13:20
 4/13 A kérdező kommentje:
beállításokon se változtatam semmit
2010. máj. 21. 13:22
 5/13 A kérdező kommentje:
USB Stick K3565
2010. máj. 21. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor tudok segíteni, ugyanezt használom én is. Arra vigyázz, hogy szabályosan bontsd és a kis ikonnál (Tálca jobb sarkában) rákattintva Kilépéssel lépj ki. Inditás is innen történjen, mert hajlamos megbolondulni. Beállításokat csak akkor tudsz módosítani, ha nem vagy fent a hálózaton. Bal oldalon: Kapcsolatok, Szerkesztés, Egyedi APN. internet.vodafone.net, DNS1: 80.244.97.1 DNS2: 80.244.97.30. Ezt okézd, aztán Eszközkezelés: itt jelzi a sticket. Kattints rá, aztán Szerkesztés, 3G kizárólagra állítsd be a Hálózati preferenciát. Statisztika: 5000 MB (nálam ennyi). Aztán Főoldal, Csatlakozás. Szélessávon fog működni. Remélem, benne van az érvényes (aktivált) SIM kártyád? Ha mégsem megy, hívd fel a 1270-et (ügyfélszolgálat), tudnak segíteni.
2010. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bocs részleteseben mert nem naon találtam a cucokat PLS
2010. máj. 21. 19:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan kaptál a stick dobozában utasításokat, hogy kell telepíteni. Először is, Rendszergazdai jogosultság kell hozzá, ha meg van osztva. Aztán a SIM kártya nélkül dugd be az USB portba, a Windows felismeri (normál esetben). Aztán elkezdi telepíteni saját magát. Ha kéri a SIM kártyát, akkor tedd bele. Két ikon kerül az Asztalra, egy kis piros kocka a Tálca jobb sarkába, innen indíthatod. De ne hagyd csatlakozni, hanem az előbbi beállításokat írd be. APN a szolgálató elérése, DNS1-2 a szolgáltató szerverei. A többi ott van az előzőekben. Csak először húzós. Ha sötétkéken világít a stick, fent van a szélessávon.
2010. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nah jó azt nem tom mi az a ASP v mi megnem nagyom értem a többit se add meg az email címedet vagy az msn címedet ha tényleg akarsz segíteni
2010. máj. 22. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem megy (csak le kellene írnod az előző hozzászólók tanácsait és végig követni), akkor hívd fel a Vodafone ügyfélszolgálatot 1270, netes beállítások menűpont, mobilon lediktálják, lépésről lépésre.
2010. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!