Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Spore játékhoz létezik...

A Spore játékhoz létezik valamilyen mod, vagy hack, aminek a segítségével könnyebben megtalálom a bolygókat űrfázisban? /többi lent/

Figyelt kérdés
Eddig egy olyan küldetést sem tudtam meg csinálni, amelyiken egy bolygót kellett megkeresni, és azon csinálni valamit. Egyszer 2óráig kerestem egy bolygót, és nem találtam meg. Létezik ehhez valamilyen GPS szerű hack, vagy mod? Vagy milyen módszerekkel tudok könnyen bolygót keresni? Nagyon dühítő hogy egy bolygós küldetést sem tudok megcsinálni.
2012. febr. 15. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Először is le van töltve a Galaktikus Kalandok kiegészítő?Töltsd le aztán amikor egy birodalommal találkozol kérj tőle küldit és ha lesugárzósat adott akkor megmondja hogy pontosan melyik bolygó az. és oda kell menned.
2014. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!