Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történik, ha - költözés...

Mi történik, ha - költözés miatt - nem használt UPC szolgáltatást nem fizetem többé? Felmondják a szerződést, és behajtják rajtam az összeget?

Figyelt kérdés
Elköltöztem, ahová mentem, ott nincs UPC. Ha megszüntetem a határozott idejű szerződést, akkor 70eFt-ot kérnek, ha másik csomagba lépek határozatlan idejű szerződéssel, akkor is 70eFt-ot kérnek. Nem szeretném még júliusig fizetni, még ha csak havi 5eFt-ról van is szó. Ebben kérném a segítségeteket!
2012. febr. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy ki kell fizetned, ha ők mondják fel a szerződést nem fizetés miatt, akkor az ügyvédi költség és a behajtócég honoráriuma is a Te pénztárcádat fogja húzni, ami már nem a fent említett 70e Ft lesz, ezt elhiheted. Ha meg nem fizetsz, akkor levonják a fizetésedből, a munkáltatód kap majd levelet, hogy x összeget ne Neked, hanem nekik utaljon. Ez is egy járható út, de a 70e könnyen lehet néhány hónap alatt 150-180e is.
2012. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másra át lehet íratni a szerződést.

Ha ismersz valakit aki átvenné, akkor csak a hátralévő időszak lenne neki is kötelező.

Amúgy meg remélem nem felejtetted el hogy saját kezűleg írtad alá a szerződést amiben benne van hogy mi történik ha nem teljesíted a fizetési kötelezettséged.

2012. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak, ettől tartottam, akkor kifizetem azt a 25eFt-ot, és júliusban megszüntetem.
2012. febr. 17. 09:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam átíratni, hirdetem is, de eddig nem jelentkezett senki. :(

Meg is lepődtem, hogy a UPC mennyire hirdeti magát, és mégis milyen éktelenül rossz a lefedettsége.

2012. febr. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!