Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A windows7-ben azokat kérdezem...

A windows7-ben azokat kérdezem akiknek az van nektek kellett-e aktiválni? Ha igen aktivátátok-e? én nem

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30 napig ingyen használhatod, utána csak cseszeget hogy aktiváld. Meg bekapcsolásnál rá kell menned, hogy aktiválás később illetve fekete háttérképed lesz. De egy egyszerű W7 Loaderrel aktiválhatod, akkor úgy érzékeli, hogy eredeti és még az Update Centerből is tudsz frissíteni.
2012. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem már vagy ezer napja hogy nem aktiváltam a 30 nap lejárt
2012. febr. 18. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd meg és akkor nem cseszeget többé, hogy aktiváld ;)
2012. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy jelezte, hogy ön lopott szoftvert használ. Kollégáink hamarosen felkeresik.


Üdvözlettel:

A BSA csapata

2012. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pénzért nem azt hittem van más megoldás
2012. febr. 18. 19:04
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem én valaki más ismerösöm
2012. febr. 18. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Késő! Kérem ne hagyja el az otthonát. Kollégáink hamarosan megérkeznek!


Üdvözlettel:

BSA

2012. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aktiváltam. Telepítésnél megadtam a licenc-kódot, ami a Win7 dobozára volt felragasztva, telepítés után aktiváltam, és nincs vele gond. :-)
2012. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!