Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a megoldás? A DVD lejátszón...

Mi a megoldás? A DVD lejátszón nem tudok írott dvd-t, ill. AVI filmeket lejátszani. Akadozik, majd leáll. Az MPEG4-et meg lejátsza. Miért van ez? Vennnem kell másikat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

egyszerű a probléma:

nem támogat minden formátumot.

2009. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uff! Akkor húzok a tecso-ba és veszek egy másikat, ha kapok fizetést. Kösziiiiiiii a megoldást :)
2009. jún. 4. 23:15
 3/7 anonim válasza:
59%

Nem értem az első válaszoló miért lett lepontozva. Tényleg nem minden lejátszó támogat mindent. Ha ilyen filmeket akarsz nézni akkor a lényeg, hogy "divix"-es lejátszót vegyél. Az támogat nem kifejezetten dvd filmeket is.


Ha veszel egy lejátszót előbb nézz utána egy kicsit annak, hogy mit érdemes venni. A mai múszaki cikkek nagyon eltérőek. Előbb döntsd el mire kell és járj utána, hogy arra pontosan mi jó.


Ha pedig eddig lejátszotta és most nem,akkor valami decode baja lehet. Ha garnciás vidd vissza, ha nem akkor javíttasd meg vagy vegyél másikat.

2009. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egy LG lejátszóm van, támogat mindent, még a JPG-t, és az MP3-at is, de az írott lemezek ennek is kihívást jelentenek. Ha másolt DVD filmet rakok bele, akkor akadozik! Az írott lemezek sokkal gyengébb minőségűek, és több szerelő szerint is a gyártók szándékosan kalibrálják úgy az olvasófejet, hogy ne nagyon játssza le a másolt filmeket.


Vegyél valami no-name cuccot, azoknak PC-s belük van, és még a kétszersültet is lejátsszák!

2009. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Tisztitsd meg az olvasóoptikát,nemtámogatott a formátum,rosszul írt állomány,rossz lemez lehetséges gondok!
2009. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Én sem értem, miért így jelenik meg a százalék, amikor mindenki válaszára úgy kattintok rá, hogy "Hasznos válasz". Ezek után nem tudom, hogyan számolja ki a rendszer az alacsonyabb százalékokat! Reklamálni fogok!!!
2009. jún. 5. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Off:

Nem csak te pontozol, hanem bárki megteheti, aki ide látogat, és be van jelentkezve! A százalékok nem csak a te pontozásaidtól függenek!

2009. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!