A monitorom jó ahhoz hogy 3D-s filmet nézzek? (több lent)

Figyelt kérdés

ez a monitorom van: [link]


és ha mondjuk veszek egy szemüveget a moziban? és letöltök egy 3d-s filmet akkor egy kicsit legalább 3D-s lesz?


2012. febr. 19. 11:11
 1/7 Kujmandosz válasza:
Nem lesz jó.3D-s fil nézéséhez 3D-s monitort kell venni ami rohadt drága.Szerintem nem éri meg otthonra venni egy 3D-s monitort MÉG.
2012. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ok köszi de amúgy egy kicsit működik. a múltkor letöltöttem a kémkölykök 3D filmet és volt nekem egy ilyen kék piros lencséjű szemüvegem ilyen újsághoz járt vagy mi.


és néhány jelenetnél működött.ja és gépen néztem.

2012. febr. 19. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Anagliph 3D-hez persze, arra minden jó. Arra még egy papír darab is jó, amin olyan kép van.


De van sok teljesen más 3D-s technológia.

2012. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vezérelt LCD szemüveggel lehet a legszebb 3D képet és videót nézni. Ahhoz kell egy 3D videó kártya a gépbe. Nekem volt ilyen még a WIN98 időszakából és nagyon látványosan mentek alatta a videó játékok is 3D-ben (látványos mélységben és kiemelkedve). Az is úgy működik mint a most árusított 3D tévéknél a szemüveg.


Ilyent kell venni a monitor meghajtásához: [link]

2012. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ehez ojan video kártya is kell?
2012. márc. 7. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ennek az a lényege.

Egy ilyen lapot linkeltem korábban ahol ehhez való videó kártyák vannak.


A videó kártya ahhoz készült, hogy a szemüveget a megfelelő szemhez tartozó félképnek megfelelően felváltva kivilágosítsa és sötétre kapcsolja. Tehát eltakarja azt a szemet amihez éppen nem tartozik a megjelenített kép.


Ilyenkor szemüveg nélkül nézve dupla képet látunk. A bal és jobb szemnek megfelelő képek egymáson látszanak.


A szemüveg takarja el a szemünket felváltva a szemnek és látványnak megfelelően, hogy mindegyik szemünkkel csak a neki megfelelő képet láthassuk.

2012. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem, ugyanígy működik a boltokban árusított és szemüveggel nézhető 3D tv is.
2012. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!