Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hova helyezzem el a mélyládámat?

Bandisk0224 kérdése:

Hova helyezzem el a mélyládámat?

Figyelt kérdés

Csináltam egy rajzot photoshopban, hogy hol találhatóak a berendezések, illetve a subwoofer (mélyláda), jelen esetben most ha szól a zene az ágynál érzem a legjobb mélyet!


Abban kérném a segítségetek, hogy hova rakjam el a mélyládát, hogy az asztalnál szóljon úgy mint az ágyamnál?


Ha a mostani berendezés nem jó, semmi baj áttudom úgy alakítani. :)


Kép: [link]


2012. febr. 21. 20:28
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%
a szekrények és a növények tájékára,nekem is a mély a sarok közelében van és átlósan a másik sarokban a legdurvább a hangja.
2012. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó ott ahol van, csak ne nyomdd hozzá a falhoz.
2012. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megpróbálom mind2 megoldást! A hangszóró merre fele nézzen? a fal felé? (reflex mélyláda, az elején van a cső is meg a hangszóró)
2012. febr. 21. 20:41
 4/8 dirtboy ***** válasza:
puding próbája az .....
2012. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kiprobálhatod aztis hogy felteszed a szekrényre pl a sarokba vagy a közepére mert igy lentröl fölfele súgároza a hangot ugye mikor az ágyrol felkel gyengéb lesz de ha elindulsz felé vagy távol mindig van egy pont ahol éreszhetöen mélyeb!persze ezis sokmindentölo függ hogy aktiv mély vagy valami házi gyártmány milyen mélyvan bene ugyebár mi a maximum amit kitudsz belöle hoznni mijen az erösitö nekem egy 600-s aktiv méjem volt egy onkyo 400s ra azalnem kellet filozni még a szekrénybe is betetem a mélyet és még igyis rezget a belem akkár melyik ponton voltam a szobának! merthát a legföb tényezö a szobabelmagasága!
2012. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Házi készítésű passzív mélyláda! 240w-os és egy 270w-os erősítőről megy! Igen van nekem olyan pillanat amikor már pl a TV-nél állok gyönyörű a mély :D

2012. febr. 22. 05:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Rakj rá egy hosszú kábelt, te ülj le oda ahol hallgatni szoktad, és haverjaid rakosgassák a szobába több helyre. Így fog csak kiderülni! (fázisfordítástis próbáljátok ki, ha pl a fal felé néz)
2012. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. febr. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!