Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan helyezzem el az aktív...

Hogyan helyezzem el az aktív szenet az akváriumban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aktív szenet a szűrőben szokták elhelyezni. Vannak szűrők amelyben a szűrőközeg nem szivacs, hanem valamilyen kőzúzalék, kerámia gyűrű, vagy esetleg apró gömbök. 1 harmad arányban szokták belekeverni a szűrőközegbe. így a megszűrt víz akaratán kívül is érintkezik az aktív szénrészecskékkel amik megkötik a biológiai kórokozók egy részét.
2012. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos valami egyetemi palánta vagy. Ismered az idézetet? "Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk teljesen más terveink vannak"
2012. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hihi... Na ezt jóhelyre írtam :)))) STORNO!!!!!!
2012. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs külső szűrő, akkor valahogy az áramlásba kell rakni, hogy átjárja a víz. Előtte 1szer át kell öblíteni csapvízben.

Vagy ha több rekeszes a belső szűrő, akkor oda is be lehet rakni az egyik részbe.

2012. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 10-es gimnazista vagyok.. XD
2012. jan. 8. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
1000 bocsi nem ide akartam . Csak ez van ha több kérdést is megnyitok, majd figyelmetlenül osztom az észt. :)))
2012. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi probléma... :D nem csinálok belőle ügyet..:)
2012. jan. 8. 14:08
 8/8 anonim válasza:
Ha vizipipát csináltál az akváriumodból, akkor a beizzított szenet ne a vízbe tedd... ott nem melegíti a dohányt sem, meg a víz alatt nem is ég olyan jól ;)
2012. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!