Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van játékszoftver ami felül...

Pink07 kérdése:

Van játékszoftver ami felül múlja a God of War 3-mat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy psp go-t, majd úgydöntöttem, hogy eladom és veszek egy kis plusz pénzel egy ps3-mat. Sikerült is gy 40gb használt konzolt venni, nagyon megérte szerintem, főleg, hogy egyből meg is vettem az isteni játékot, azaz a God of War 3-mat. Pontosan ezért vettem ps3-mat :D Psp kijátszottam a két god of war játékot, és nagyon kíváncsi voltam erre, erre az isten játékra. Ahogy elkezdtem játszani rajta, már akkor elámultam, az a grafika! Szinte már egy filmbe is elmennének az effektek!

Szerintetek van ennél nagyobb grafikájú és egyben élvezetesebb játék?


Mielőtt mondanátok az új Batman játékot a City-t az szerintem egy nagy rakás... Nem akarom lenézni, de ahogyan nézek róla videókat, nekem nagyon nem tetszik, sőt, el sem bírom viselni, nagy paraszt ez a game!!! :D


2012. febr. 22. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szó: tökéletes.
2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golf24 válasza:
Crysis 2, igaz az FPS! de nagyon szép!
2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz a god of war, de a grafika terén elbújhat a battlefilde 3-hoz képest, meg nekem amúgy is jobban bejön a battlefield.
2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

BF meg ilyenek meg PC-n olyan igazán szépek.

Egy PS3 exluzív játéknál nincs szebb játék konzolra jelenleg.


Ami grafikailag felülmúlja a GoW-ot:

- Heavy Rain, ez már-már fotórealisztikus, illetve hatalmas játék, GoW-ot lepipálja

- Uncharted (főleg 2 és 3): csak youtube-on a sivatagos részt kell megnézni, és megérted. Illetve a játékmenet és sztori is nagyon jó

- Killzone 2-3: főleg 3, legszebb FPS konzolra

- Infamous 2, főleg az 1 után nagyon szépnek néz ki

- Dead Space

- Metal Gear Solid 4: Kojima mindig is a tökéletességre törekedett, egy 2008-as játék, de simán azt mondanád rá, hogy 2015-ös.

2012. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a sivatagos résztől én is elámultam.
2012. febr. 23. 20:02
 6/9 anonim válasza:
Attól függ kinek, nekem például a Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 felülmúlhatatlan, de tudom hogy sokan nem így gondolják. Főleg te nem kérdező.
2012. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért?


Én is az animés játékokkat kedvelem, de a god of war, meg pl a star wars foce 2 azok külön kategoriák a számomra, és szerintem nem csak nekem.


Egyébként milyen a Ninja storm 2? Nekem megvan az egy, és el nagy játék, bár levés a használható erő. Ott is így van, hogy kettő sima erőd va, melyből az egyik csak sok suriken?

2012. márc. 17. 13:56
 8/9 anonim válasza:
Mert nekem az tetszik, azért, másnak nem kell hogy ez tetsszen, mindenkinek más a kedvence. Csak meg akartam mutatni, hogy attól hogy te azt tartod a legjobbnak attól még nem mindenki szerint az a legjobb.
2012. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az egyet most én is nagyon megszerettem, de kisit idegesítő, hogy nagyon nehezen kapom meg a többi karaktert. Úgy lennék már Itachival. :D


De a kettő az milyen?

2012. márc. 25. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!