Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó középkategóriás...

Milyen jó középkategóriás laptopok vannak most, amelyeket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen jellemzőkkel bír egy ilyen? Tehát nemcsak márkára gondolok. Egyik ismerősöm kért meg, hogy segítsek neki jó laptopot venni, csakhogy ő is lány, én is lány, két lány együtt nehogy elszúrja, jó lenne egy hozzáértő is, hogy mi számít most jónak :-))
2012. febr. 23. 00:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Senkit nem hülyéztem le, csak azt próbálom megakadályozni, hogy hülyék legyenek. És igenis számítanak az itteni válaszaim, több száz (talán már ezer) embert beszéltem le rossz telefonokról, és nagyrészük utólag privátban megköszönte. Nekem ennyit megér.
2012. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hát nem tudom, én intel i5-ös processzorral szerelt laptopot 100-110-ért tudok teljesen újat garanciával. Lenovo,Acer,Asus,HP,MSI,Samsung,Dell...

Ha érdekel, akkor írj nyugodtan!


Intel i7-es gépek pedig 135-től vannak. Mindegyik új, garanciális termék,számlával.

2012. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!