Ha veszek MONSTER BEATS BY DR. DRE SOLO HD fejhallgatót, akkor csak a ControlTalk-ot nem fogom tudni kihasználni, ugye?

Figyelt kérdés
xperia minihez venném, ugyan olyan minőséggel fog szólni mint egy iphonon? Az tetszik rajta, hogy a kábele cserélhető.

2012. febr. 23. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Az Apple elsősorban ugye zenelejátszó eszközöket (IPOD) gyártott, így hát az iPhone nem lehet szar zenei téren. Másrészt azért ahhoz hasonlítja mert mindenhol azt írják, hogy iPhone-nal a legjobb a hangja. (most már persze az említett HTC-vel is)->"Prémium kategóriás iPhone fejhallgató"

teszt:

[link]

2012. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 WyLToR ***** válasza:

Nem értem azt a logikátok akik csak mindent fikáznak ami drága tessék iPhone 3-4 évet is kibír ha meg nem kacsázó kőnek használod akkor 5 évet is. Android 1-2 év. Na de ez most egy válaszolónak ment. Egyb nem biztos, ha Control Talkot nem tudod használni akkor ez van de lehet hogy mázlid van és pont a te telefonod ismeri ezt. Ha veszel ne eBay-en ott is csak ha Top Rated Seller-től vedd őket plussz pontozzák mert megbízható itt magyarországon is érdekes 50eFt egy ilyen amcsiba most 199$ vagyis kerekítsünk 200$ nagyjából 45-50eFt lenne vám meg egyéb postázással együtt ott jársz mint m.o.-n. És ha nem tudom te neked a MediaMarkt-be megtetszik ez a füles vagy egy másik ott meg ne vedd mert azt hallottam hogy oda az ilyen "Furgonról leesett" cuccokat pakolják be. Nem minden esetbe van így de már jártam így én. Szóval visszatérve:

- Fejhallgatót ne azért vegyél mert kábele kicserélhető hanem a hangzása miatt meg hogy milyen szinten szűri a kültéri zajokat. Ne vezéreljen a style (persze az is számít) de nem ez a legfontosabb. Én személy szerint csak ajánlani tudom a Beats by dr. Dre Solo HD-t nekem is az van és megvagyok vele elégedve

2013. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!