Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 40gb fat ps3 hamar melegszik...

Pink07 kérdése:

A 40gb fat ps3 hamar melegszik? és hiba is lehet majd?

Figyelt kérdés

Vettem egy 40gb fat ps3-mat, majd hozzá azonnal a god of war 3-mat. A konzol használt volt, de jó állapotú 2 éves és szétszedve nem volt.


A god of war 3-mat sajna nem lehet felteni a HDD-re, hogy az olvasót ne kelljen használni. Nem tudom, hogy én vagyok nem hozzáértő, most fellehet telepíteni?


A lényeg az az lenne, hogy 2 óra játszás után, mikor már kiakarok lépni, a ps3 meleg, nem forró, de meleg. Az olvasó közelében van ez. Most csak azért melegszik ennyire, mert olvassa a lemezt, vagy kezd meghalni?


Azon gondolkozom, hogy eladom, és akkor veszek egy 80gb konzolt, amiről azt mondják a legjobb széria. ez nem melegedne?


2012. febr. 25. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig jó, míg csak melegszik és nem hal meg. Nemrég volt nálam egy 40 gigás PS3 YLOD hibával, háromszor szedtem szét, de nem sikerült megjavítani. Szervizben huszonezerért javítják, nevetséges.
2012. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40 és a 80 gigás ugyanaz a széria azt hiszem, szóval hülyeség.

Ha már tényleg cserélni akarod, akkor Slim-re.

De amúgy normális, hogy melegszik, muszáj melegednie, csak nézd meg, hogy a hátulján jön-e ki a meleg levegő.

Ha jön, akkor nem lehet baj.

Illetve a háta mögött 15 centi hely mindenképp legyen.

2012. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor ez most jó vagy nem? :D


Egyébként milyen melegség mellet megy tönkre a gép?

2012. febr. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!