Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most lesz egy Xbox 360 Slim...

Most lesz egy Xbox 360 Slim 4GB-om. Eléggé félek, hogy elromlik. Ez lesz az első Box-om és lenne pár kérdésem. Valamint miket javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. Mielőtt kikapcsolnám, muszáj/ajánlott a Dashboardba járatni pár percet?

2. 8-10 óra játék nem sok neki(hétvégén,szünetben egész nap menne)?

3. Érdemes beszereltetni az overcoolt? Ha megbontják a burkolatot az overcool miatt,elveszítem a garanciát?

4.Egy kis HI-FI-t rátehetek a tetejére (oldalára)(fektetve lesz)?(nem a hűtőnyílás fölé,hanem mellé)

5.Hogyan tudnám megtekinteni a hőmérsékletadatokat?Erre van valami mód?

Begugliztam, de csak fórumok jöttek ki.

A válaszokat köszi!



2012. febr. 26. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Éppenséggel nem muszáj, bár ajánlott.

Mondjuk nekem 1,5 éve van meg a PS3 (oké, hogy az nem box, de ebből a szempontból ugyanaz), és sosem foglalkoztam ilyennel, rögtön kikapcsoltam, semmi baja sem lett.

Az meg más kérdés, hogy pár perc az semmit sem számít, addig kéne járatni, amíg kihűl (tehát mondjuk játék után megnézel rajta egy sorozatot/filmet).

2. Nem sok, de ez után főleg nyáron azért tényleg járasd majd kikapcs előtt

3. Hülyeség, Slim box-nál már semmi baj sincs a hűtéssel.

4. Ha elég kicsi és tényleg nem a hűtőnyílásra akkor nem lehet belőle baj, bár én inkább nem tenném.

5. Sehogy.

2012. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 26. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Nem. Ez egy idióta városi legenda.

2. Nem sok.

3. Totál fölösleges és valóban garanciavesztéssel jár.

4. Ne tegyél rá semmit, ha nem muszáj.

Mindegy, hogy nem pont a szellőző felett van, akkor is akadályozza valamilyen szinten a hő távozását.

5. Szerintem sehogy, minek? Nem kell annyira parázni.

Másfél, 2 évente vidd el kiportalanítani és semmi baja nem lesz.

És semmiképp se flasheltesd...

2012. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 26. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Slimnél már nincsenek problémák a hűtéssel.Viszont a HI-FI-t nem tenném rá(amúgy is ferde az oldala).Gondolom mellé is tudod tenni, jobb lenne.


[link]



Itt látod, hogy mennyire ferde az oldala, nem tudsz rárakni nagyon semmit.

2012. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!