Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Életem első konzola melyiket...

Életem első konzola melyiket vásároljam Xbox vagy PS?

Figyelt kérdés

szeretném megkérdezni a már konzollal rendelkező személyeket , hogy ők melyiket ajánlják. Mivel nekem még egyiket sem volt lehetőségem kipróbálni.


Egy biztos , hogy eredeti játékokat veszek hozzá. Nem akarom okosítani vagy hogy mondják.... :)


2011. jún. 14. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
melyik xbox, és melyik ps?
2011. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Playstation 3 és Xbox 360 Slim
2011. jún. 14. 18:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem csupa eredeti cuccra PS-t vennék...
2011. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Xbox 360. Meg is mondom miért. A 360-ban a hardver erősebb, és a konzol maga is olcsóbb. A PS3 egyetlen előnye a Blue-ray meghajtó.
2011. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hol erősebb??? és az blu-ray
2011. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
box, szánalmas a psn (online részleg)
2011. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
aztán mit csinálsz a blu-ray eddel? feldugod? ja aztse...
2011. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mivel grafikailag a két gép nagyjából megegyezik,egyrészt az ár lehet döntő szerep, és az exkluzív tartalmak.Xboxhoz kicsit olcsóbban hozzájutsz(újonnan boltból), a játékok ugyanazon az áron vannak,szóval szerintem az exkluzív játékok döntik el a kérdést, amik csak az egyik konzolra jelennek meg.Ez pedig inkább személyes vélemény kérdése.

ps játékok: [link]

xbox: [link]


Ezek nem teljes listák csak egy kis betekintést nyújtanak, xboxnál ugye ott vannak a Microsoft játékok(Fable,Halo,Gears of War), ami azért eléggé erős.Én összességében azt mondom hogy xboxal jobban jársz, ráadásul ott a lehetőség a Kinecttel játszani,ami most egyre divatosabb, miközben a PS Move kihalóban van.

2011. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
most akkor csak annyi a különbség a két konzol között , hogy a PS3-ban van blueray ? Hardverileg egy szinten van a kettő. ??? bocsi ha baromságot kérdezek.
2011. jún. 14. 19:02
 10/17 anonim ***** válasza:
18:57-nek. Keress rá a wikipédián és meglátod. Nem sokkal erősebb, de azért erősebb. Plusz, ha érdekel a YouTube-on is vannak összehasonlító videók. A GTA IV-ét érdemes megnézni. Ott látható nagyon a különbség.
2011. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!