Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 ezzel a monitorral?...

Xbox360 ezzel a monitorral? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A közeljövőben leszeretném cserélni a kis CRT TV-met egy LED monitorra...Ezt a monitort néztem ki magamnak és kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ti mit gondoltok...nem lennék a monitortól messze, kb 2-2,5m-ről kellene bámulnom a monitort...szerintetek megéri ennyi pénzért és biztos, rátudom kötni az xboxot? (A hangot a házimozi biztosítaná) [link]


2012. febr. 27. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

2 és fél méterre ebből a monitorból kb semmit nem látsz.

Nekem is ekkora van, 2 méterről játszhatatlan, pokoli zavaró.

Csak akkor vegyél ilyen pici monitort, ha 1 méterre tudsz ülni tőle.

Ha ez megy, akkor teljesen jó.

2012. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz kis monitor 30 ért megéri bár csak egy BenQ ami nem egy világmárka de 2 méterről nem lesz az igazi ez inkább számítógép monitor és igen rátudod kötni az XBOXod feltéve ha HDMI-s és van hdmi kábelod. Minimum egy 32":D
2012. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Mások véleményét is szívesen meghallgatom:)
2012. febr. 27. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy sajnos most nem vagyok otthon...de most léptem kb. 1 métert és rájöttem, hogy max másfél méter messze lenne tőlem:DxD úgy,hogy lehet teszek majd egy próbát:) csak előbb szeretném látni élőben, hogy mekkora ez a monitor:)
2012. febr. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!