Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható zenelejátszó...

Milyen hordozható zenelejátszó eszközt érdemes venni ami csak audiot játszik le és kijelzője sincs?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy videót is le tudjon játszani, csak audiot.

Az sem kell hogy bármilyen kijelzője legyen.

És ne is elemmel működjön, hanem ha tölteni kell akkor csak usb csatlakozóval bedughassam a számítógépbe és feltöltődik.

Olyan kellene ami nem túl drága, de jó minőségű, egy jó pár évig azért működjön anélkül hogy baja lenne.

Aki ért ezekhez tudna valamilyet ajánlani? köszi


2012. febr. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó minőségű ez [link]


Ami olcsóbb, de kétséges a minősége:http: [link]

Egy érdekes vélemény erről a lejátszóról:

"Nincs random (kevert) lejátszás, a kijelzőn csak 1 számot jelenít meg (ami pl 700 szám közül ha nekem kell a 300-adik az eléggé kellemetlen), az akkumlátor idő 2,5 óra, nem az utolsó befejezett számnál fogja kezdeni újbóli bekapcsoláskor hanem a lista elejéről."


Tehát ha van rá zséd, akkor inkább kerüld a kínai cuccokat, és vegyed meg a Sonyt. Az biztos tovább is bírja.

2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, a 2. az ez link [link]


Egyébként a Sony nagyon jól is néz ki.

2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen a Sony-t én is szeretem, gondolkodom is rajta. Ezen kívül még bejött a képbe az iPod Shuffle meg a Sansa Clip+ mert sokan dicsérik őket és árban sem olyan nagyon szörnyű. Úgyhogy még várok válaszokat hogy ki mit ajánl.
2012. febr. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!