PS2 vétel kérdések?

Figyelt kérdés

Lehet vennék egy PS2-t, mert az kimaradt az életemből, viszont lenne rá pár játék, ami érdekelne.


Kérdéseim:

1) SCPH-70004 típusú feltörhető-e?

2) Milyen módszerrel lehet feltörni? Flash, chip?

És ennek van-e valami hátránya (hamarabb tönkremegy, nem olvassa be a játékot, stb)?

3) Használható-e hozzá valahogy a PS3 joystick-ja?

Egyszer PS3-hoz vettem egy PS2 joyt+átalakítót 2. joynak, mert így olcsóbb volt, de így utólag már nagyon nem tetszik a PS2 joystick-ja.

4) "HD" (1024x768) tv-n csúnya-e a képe?

Illetve hogy jelenik meg rajta? Mert a felbontása nagyobb, mint a PS2-nek, viszont 4:3, szóval elméletileg meg is nyúlhat a kép, nem?


Hirtelen ennyi.


2012. márc. 1. 21:05
 1/7 A kérdező kommentje:

És mielőtt megkapnám, hogy ne warezoljak, vegyem meg a játékot:

PS3-ra veszem a játékot, abból úgy is több haszna van a Sony-nak, PS2-es játékokra már nem lenne pénzem.

2012. márc. 1. 21:13
 2/7 pink07 ***** válasza:

én is ezen elgondolkodtam, hogy vegye még ps2 a ps3 mellé. Mert eddig volt, ez volt az első konzolom, és ahogy eladtam, most megéheztem az egyik ps2 játékra, ami szintén megvolt. a Dragon ball z technikai budukai 3-ra. De nem vettem ps2, mert azt hallotta, hogy full, Hd tévéken, rosszabb a kép, mint egy sima crt tv-n.


" 4:3, szóval elméletileg meg is nyúlhat a kép, nem?"


A tv-éknél van a kép álítása, ott van több fajta kép mozi,4:3 stb...

2012. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fuzzed válasza:

-Igen feltörhető ez a fajta is mint a többi kétfajta létezik van a chippelés ami kb 4000-6000 között van, a másik a szoftmodolás amit memoriakártyáról lehet csinálni.

-a joyal kapcsapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni mert én nem vagyok valami ps3 guru nekem csak ps2 és ps1 em van xD

-létezik a ps2 höz eg ugy nevetett RGB kábel ez egy ilyen 'százlábú' csatlakozó ezzel nem olyan homályos és elég szépek a színek ez igy néz ki: [link]

2012. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ez a softmod otthon nem végezhető el ugye?

Mármint utánanéztem, olvastam, hogy kell hozzá "Egy modchippel ellátott ps2".

Bár ahogy utánanéztem kb egy ezres lenne a módosítás.


Akkor már csak egy kérdésem lenne, a többinek utánajárok magamnak: softmod után megy minden játék, vagy itt is kell még szarozni, hogy nem indul a játék, meg újabb védelem (bár régi játékok, szóval ez gondolom nem lehetséges), stb?

2012. márc. 2. 18:36
 5/7 Fuzzed válasza:
ellehet végezni a softmodolást othon is chippnélküli géppel csak ahhoz kell egy eredeti codebreaker vagy action replay cd vagy még van egy megoldása csak az elég cigány és meg kell bontani egy kcsit a gépet.
2012. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fuzzed válasza:
ja és én még azt hallotam a softmodról hogy egy kicsit jobban igénybe veszi a fejet.
2012. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet végül nem lesz ebből semmi, amik érdekelnének játékok azoknak már vagy 80%-uk kijött HD-ban PS3-ra, meg amúgy is még a PS3 játékokra is alig van időm végigvinni, ha lenne PS2 amire ráadásul ingyen szerezném a játékokat asszem egész nap csak itthon ülnék :)
2012. márc. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!