Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 40gb fat ps3 melegszik, de...

Pink07 kérdése:

A 40gb fat ps3 melegszik, de ez az elromlásához is vezethet? Váltás kéne?

Figyelt kérdés

Vettem egy 40gb fat ps3-mat, majd hozzá azonnal a god of war 3-mat. A konzol használt volt, de jó állapotú 2 éves és szétszedve nem volt.


A god of war 3-mat sajna nem lehet felteni a HDD-re, hogy az olvasót ne kelljen használni. Nem tudom, hogy én vagyok nem hozzáértő, most fellehet telepíteni?


A lényeg az az lenne, hogy 2 óra játszás után, mikor már kiakarok lépni, a ps3 meleg, nem forró, de meleg. Az olvasó közelében van ez. Most csak azért melegszik ennyire, mert olvassa a lemezt, vagy kezd meghalni?


Azon gondolkozom, hogy eladom, és akkor veszek egy 80gb konzolt, amiről azt mondják a legjobb széria.vagy slimet kéne? de arról is rosszakat hallottam.


Én hallottam már sok mindent, egy: a 40gb és a 80gb a legjobb széira. Kettő: a 40gb és a 60gb a hibás sériák. Három: slim hamarabb melegszik, mint a fat.



Most mit higgyen az ember.


Egy hihető dolgot azért elhiszek. :D


Játéktól függ, hogy mennyire melegszik a ps3, például god of war, meg azok az csak ps3 kijött játékok, amik megizzaszák a gépet, azok miatt lehet ilyen meleg.


2012. márc. 2. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

4 éve van 40 gigás Fat-em. Természetes, hogy melegszik, minden elektronikus eszköz melegszik. Nekem is 1-2 hét után durván melegedett, de a mai napig teljesen hibátlanul működik.

Egyébként minden PS3 játék, amit Blu-Ray-en vettél meg, csak lemezről játszható. Ha te telepíted, akkor sem az egész játékot telepíti.

2012. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most ahogyan használtam a gépet. észre vettem, hogy kisé meleg volt, aztán beindult erősebb hangot hallatott, mintha elkezdte volna jobban hűteni, mert le is kezdte hűteni, pedig a god of war 3 játszottam.
2012. márc. 2. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy melegszik nem baj, max ha elkezd "rosszalkodni" akkor lehet tudni, hogy nem normálisan melegszik, hanem valamilyen hiba miatt.


Én is hallottam már mindent, de hülyeség az összes, szerintem az emberek 90%-a nem is látott még ps3-mat amikor ilyeneket beszél.


A slimekkel semmi baj, egyik szériával sem, szóval azzal nem lehet befürödni.


Fat-ből ami 100% tiltólistán van az a 60 gigás.


Itt le vannak írva a szériák:

[link]


Ha biztosra akarsz menni akkor az első 2 generációt hanyagold, a többi jó.

De ahogy megnézed a 40 gigás már 3. generációba van csak, tehát nem hinném, hogy valamilyen szériahiba lenne nálad, csak a normál melegedés.

2012. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
persze h melegszik az olvasó mellett van a táp az melegszik annak nem lessz baja. de érdemes lenne évente ujrapasztáznod a két procit h ne legyen sárga ledes. pár száz forintból megvan és te is meg tudod csinálni. ha gondolod segítek. írj nyugottan nem lehet elbaszni... :)
2012. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam neked az üzenetet :D
2012. márc. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!