Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Win7 telepítése után a jack...

Win7 telepítése után a jack csatlakozómmal lenne gondom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A Számítógépem nem észleli a jack csatlakozót, nem a hangal van probléma, hanem egyáltalán nem érzékeli ha bedugom a helyére. :D Így egyáltalán nincs hang és pénzt adtam ki érte és idegesít. köszi.
2012. márc. 3. 17:56
 1/1 cipi8 ***** válasza:

Telepítsd fel a hangkártya drivert! Fel telepíted az AIDA64 progit és megnézed a hangkártya típusát és utána be írod a Google be a típust és driver download és letöltöd majd telepíted a megfelelőt!


De még egyszerűbb ha szintén AIDA64-el megnézed ha nem tudod hogy mi a pontos neve az alaplapodnak és a gyártó oldaláról ki keresed az alaplapod típusát és letöltöd a hangkártyád driverét! Nem tudom hogy a többi drivered telepítve van-e ha már ezen is fent akadtál.


AIDA64-Alaplap-Alaplap Az alalplap neve már látható is!


Bocsánat ha nem ez a gond és csak feleslegesen okoskodtam, de nekem ez driver gyanús elsőre amit leírtál!


Ui.: Egyébként ha hangfalat csatlakoztatsz a gépedre azt nem érzékeli úgy mint egy egeret vagy bármilyen USB-s eszközt!

2012. márc. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!