Tablet pc-t vagy e-bookot kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek nagyon örülnék, de nem tudok választani. Ti melyiket választanátok?
2012. márc. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy álltok anyagilag, mi az, ami belefér.


egy e-book olvasót már 20e ft-tól is meg lehet venni.


egy kisebb tableten, pl galaxy (vagy egy nagyobb kijelzőjű okostelefonon) viszont kényelmesen tudsz könyvet is olvasni, de emellett netezni stb. tehát ez hasznosabb, de ha van már pl laptopod és a tabletet csak ebook olvasásra használnád, akkor válaszd az ebook olvasót.


attól is függ, hol használnád, tömegközlekedésen könnyen kikaphatják az ember kezéből a drágább cuccokat.

2012. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem nagyon tudom, hogy állunk anyagilag, legutoljára egy psp-t kaptam 15000 Ft-ért, és láttam már ugyanennyiért e-bookot is. Notebookom nincs, ezért lenne jó a tablet, csak szerintem az már drága lenne.
2012. márc. 4. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy netbooknak több értelme van, mint egy ujjal nyomkorászós hülyeségnek. Az ebook lényege, hogy nem fogyaszt áramot amikor olvasod, és csak olvasgatásra jó meg "lehet" rajta zenét is hallgatni közben. Nyelvtanuláshoz viszont perfect kiegészítő lehet.
2012. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis ebben igazad van, netbookot pedig úgyse kapok, tehát akkor marad az e-book.
2012. márc. 4. 18:38
 5/5 A kérdező kommentje:
És milyen fajtát vegyek?
2012. márc. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!