Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb fejhallgató?...

Melyik a legjobb fejhallgató? Monster Beatsről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan , hogy legjobb!!! Monster Beatsról véleményem, hogy túlárazott, és az elemes zajcsökkentő sem szimpatikus, inkább divatcikknek érzem, mint komoly cuccnak.
2012. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
A Beats sz@r annyi pénzért. 55k-ér már Bose is van és az fényévekről veri a Beats-et.
2012. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
az előző válaszadókkal ellentétben én csak dícsérni tudom a beats termékeket. Nekem solo hd-m van, de sokat hallgattam már studio-t is és mind a 2 baromi jó. Igaz elég drágák, de szerintem nagyon is, hogy megérik az árukat. Csak ajánlani tudom
2012. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

"de szerintem nagyon is, hogy megérik az árukat"


Feleannyiért kapni olyan Sennheisert, ami ugyanolyan jól szól, mint a Solo.

2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
tudod hogy van ez akinek nem telik iphonera azt mondja hogy szar kb a beats fülessel is ez van
2012. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem telik rá, csak én inkább Sennheisert vettem, mert a hangzás érdekel, nem divatmajom vagyok.
2012. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 robzgp válasza:
47%
én csak dícsérni tudom a beats-et. egy ideje tour-t használok utcai használatra de nemrég kaptam egy solo(hd)-t. mindkettővel maximálisan meg vagy elégedve, beváltják a leírtakat, szerintem nem csalódsz majd bennük, ha megengedheted magadnak bátran ajánlom nem fogsz csalódni.
2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 robzgp válasza:
31%
vagyok*
2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Na itt meg egy ajfonos csoves :D

Barat, HTC Sensation XL-t hasznalok egy Solo-val es egy Sennheiser-el, megis inkabb az utobbi jon be, mivel hangasilag mindent ut...Akkor én nekem nem telik ra? Gondolkodj fiam... ;)

2012. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A feleségemtől kaptam egy Ultrasone 10-est házassági évfordulónkra... még sosem hallottam ilyen hangzású fülest. Mindent visz.
2012. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!