Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kiflasheltetem az xbox-ot...

Ha kiflasheltetem az xbox-ot akkor nem lesz valamiféle rossz viselkedése, minthogy zúgás, szaggatás stb? Mi az a jtag meg az RGH, mert vannak játékok amik csak azokon mennek és ha kiflasheltetem akkor az lesz rajta?

Figyelt kérdés
Xbox 360 slim-ről lenne szó.
2012. márc. 7. 17:17
 1/8 Almapeti ***** válasza:
58%

Nem lesz semmi probléma nincs hibája.

A jtag azt jelenti hogy a merevlemezre ráteszed a játékod és onnan indítod (ezzel nem terheled le a cd olvasót) az rgh pedig egy hack ami nem tudom pontosan mi. Lécci adj egy ZÖLD pacsit :)

2012. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lesz.
2012. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Almapeti ***** válasza:
88%
NEM LESZ? MAX ANNYI HOGY NEM MEHETSZ LIVE RA MERT LEBANNOLNAK DE HA NEM AKARSZ SÚJOS PÉNZEKET FIZETNI JÀTÉKOKÉRT FLASHELTESD KO?
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarsz súlyos pénzeket fizetni a játékokért, akkor ne vegyél konzolt, senki sem kényszerít rá.

Pont.

Flasheltetni pedig csak a b*zik flasheltetnek.

2012. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő köszönöm az értékes, intelligens választ, lehet hogy bu*ik akik flasheltetnek de az meg egy b*nkó sz*r aki ilyet ir egy kommentbe.

Egyébként nem értem mért lenne az bu*i aki kiflashelteti, én úgy tudtam az a bu*i aki a saját nemét szereti, nem az aki nem akar kifizetni 15 ezret egy játékért.

2012. márc. 16. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Leírom még egyszer: Aki nem akar 15 ezret kifizetni egy játékért az nem vesz konzolt sem, mert mit ér egy konzol játék nélkül?

Az autó sem indul el benzin nélkül, így ha az embernek nincs pénze a havi biztosításokra, karbantartásokra, benzinre, nem vesz autót...

Ennyire egyszerű.

2012. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De ezért lehet letölteni és nem kell venni 15 ezerért és igy már megéri venni xbox-ot.

Ennyire egyszerű.

2012. márc. 17. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas tévedésben vagy.
2012. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!