Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPTV - most akkor hogy is van ez?

IPTV - most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a T-home-nál, és igényeltünk új díjcsomagot, amiben iptv van. Nem nagyon akartam, hisz idegenkedek tőle, mivel házunkon belül több tv készülék van, jelenleg még az analóg kábel tévére kötve. Az ügyintéző hölgy szimpatikusan meggyőzött, hogy nincs mitől féljek, mert az iptv mellett megmarad az analóg bekötés is (tehát a többi tv-t erre rá lehet kötni), csak a csatornakínálat picivel gyérebb lesz, és persze a minőség sem lesz ugyanolyan, mint az iptv adásai, viszont ha váltani akarunk, további max két set top box igényelhető (természetesen plusz pénzért). Ezzel szemben itt a gy-n szinte mindenhol azt olvastam, hogy nincs analóg. Vagy az csak ott van, ahol előtte is az volt? (pl itt?). Vagy most hogy is működik ez az egész?

2012. márc. 7. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd végig a nagyobb szolgáltatókat (T-akármi, UPC, Digi), hogy nálatok milyen szolgáltatásokat kínálnak. Az biztos, hogy a műholdas mindenütt elérhető. Meg van a MindigTV is.
2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 norberto79 ***** válasza:
Így járnál a legrosszabbul vagyis amit a hölgy ajánlott, mivel továbbra is fizetnéd a kábeltévé havidiját, meg nekik is csebgetnéd a havidijat. Vagy mindre kérj vagy válassz másik szolgáltatót. Én már 11 éve a upc-t szerelem, 3 évig digit, néhány hónapot t-homeot is. Jelenleg a upc a legjobb csatornakínálat és ár szerint. Viszont a t-mellett szól hogy kapsz kedvezményeket ha tőlük rendeled az internetet telefont és tv, akkor egyértelműen ők a nyerők.
2012. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szerződés megköttetett, csak utána olvasgattam, hogy mégis hogy működik az iptv, ami egyébként lényegében számunkra tök felesleges, mert bőven jó volt az analóg kábel tv is. Tehát a kérdés nem arra irányul, hogy honnan milyen szolgáltatást válasszak, hogy jó legyen, hanem arra, hogy most akkor megmarad az analóg szolgáltatás az iptv mellett, vagy nem... Egyszerűbben nem tudom leírni... A kérdés leírásánál jeleztem is, hogy t-home-ról van szó. Itt egyébként is ez a legjobb (igen, vannak még ilyen szerencsétlen települések...) Köszi az eddigi válaszokat!
2012. márc. 7. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha elég az analóg, minek az IPTV? Végül is úgy tudom, van egy időszak, amíg visszamondhatod a szerződést, ha meggondoltad magadat.

Analóggal is vannak kedvezményes csomagjaik.

2012. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze. Kedvezmenyes csomag mindig, mindenhol van. Az a kedvezmeny ami miatt nekunk ez kell, na az csak ezzel van. A szerzodest meg igen, vissza lehet mondani, ha tudnam biztosan a kerdesre a valaszt, meg is tennem. De ugye thome ugyfelszolat is csak azt mondta hogy marad az analog is. Ezzel szemben a weben, illetve itt a gyakorin is azt irtak paran, hogy nincs analog cucc az iptv mellett. Szoval komolyan nem tudom, mi lesz s vege. Sebaj, bekoteskor majd kiderul...
2012. márc. 8. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Marad az analóg, ha nem mondod le. De természetesen, fizetned kell azért is.Pontosan megkérdezheted az üszit, mennyi lesz a fizetni valód összesen.
2012. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy minden válaszadó retardált! A kérdező arra volt kíváncsi, hogy ha bekötik neki az IPTV-t, akkor a boxból le lehet-e ágazni úgy egy coax kábellel, hogy az így továbbított analóg jel megosztható legyen több készülékre.


Mert például nekünk van négy TV a lakásban, de ebből csak egy LCD, a másik háromra felesleges a digitális feláras box, bőven elég lenne a sima analóg.


Arra nyilván a kérdező is rájött, hogy ha külön fizet két szolgáltatásért, akkor mindkettőt megkapja, az eredeti kérdés nem erre irányult.

Ez a topic ékes bizonyítéka annak, hogy a magyarok legnagyobb része funkcionális analfabéta.

2012. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kotetse Alex válasza:

norberto79 tudsz valami választ mondani az IPTV-s kérdésemre?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Segítenek. Egy regisztráció és annyi.

2012. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!