Szokott valaki Xbox 360-on játszani Medal of Honor 2010-et?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még magyarral és gondoltam megkérdezem! :)
2012. márc. 9. 08:36
 1/8 nistina válasza:
Úgy néz ki hogy nem jah én sem de nem nagyon játszanak már 2 éves játékkal :D
2012. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézd meg a Battlefield bad company 2-őt :)
2012. márc. 9. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

"de nem nagyon játszanak már 2 éves játékkal"

Idióta...

Nézd meg egy Quake 3-al, CS 1.6-al vagy BF2-vel mennyien játszanak...

2012. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most akkor ezzel miért ne játszhatnának? Egyelek meg! Szar 67 éves CS-vel jétszanak akkor ezzel is ugyanúgy játszhatnának!
2012. márc. 9. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszottam...megbántam hogy eladtam.(:
2012. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem azzal van a baj hogy 2 éves, hanem azzal hogy vannak fényévekkel jobb és népszerübb játékok. (battlefield2-3,COD)

És itt nagyon lkeoltottátok azt a válaszolót aki azt írta hogy nem nagyon játszanak már 2 éve játékokkal... Tökéletesen egyet értek vele, LIVE-on nem nagyon!!

CS 1.6 meg Quake3 az aztán LIVE-os játék... Hol volt itt szó PC-ról?

2012. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem oltottam le, csak annyit mondott, hogy nem játszanak 2 éves játékokkal... ezzel nincs is gond! Én mondtam, hogy van régebbik is és játszanak velük, de azt nem írta, hogy "népszerűbb" játékok igen pl. mint a BF vagy COD vagy CS! Leidiótáz azért mert normálisan írtam, holott Ő nem írta le rendesen! :)
2012. márc. 13. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem téged idiótáztalak, de ezek szerint te is az vagy, ha szöveget értelmezni sem tudsz.
2012. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!